Kampioenengalerij

De lijst met clubkampioenen groeit elk jaar. Elke GCAA'er streeft ernaar minimaal eenmaal in de eregalerij te verschijnen...
Ter illustratie van de prestatie van de kampioen staat ook de verliezend finalist c.q. runner-up vermeld.

    Stableford     Matchplay     Strokeplay          
                           
2001   Gert Granneman 1,53                    
    Sven Fischer 1,19                    
                           
2002   Theo Vlot 20   Fred Roersma 7              
    Leo Copier 20   Jan-Willem van der Linden 7              
                           
2003   Nicole Turpijn 20,5   Gert Granneman 9              
    Gert van Bers 20,33   Jacques Kuipers 3              
                           
2004   Peter Huizinga 58   Gert Granneman 10   Gert Granneman 76 *)        
    Piet Bezemer 49   Dolf Pull 8   Jacques Kuipers 91 *)        
                           
2005   Jaap Broek 81   Jacques Kuipers 10   Jeroen Beijdorff 88 *)        
    Suze Jongbloed 54   Fred Roersma 8   Gert Granneman 90 *)        
                           
2006   Evert Groot 88   Inge Geerlings 9,5   Deo Girdharie 180        
    Annie Groot 57   Loes Schellenberg 8,5   Piet Bezemer 181        
                           
2007   Johnny Hasnain 89   Jaap Broek tr1   Fred Roersma 183        
    Ton Korfage 66   Hans-Dirk Bakker tr2   Piet Bezemer 191        
          Folkert Kamerbeek tr2              
                           
2008   Ruud Schreurs 40   Fred Roersma 10,5   Fred Roersma 175        
    Peter Huizinga 40   Luuk Nooter 7,5   Jacques Kuipers 180        
                           
2009   Tom Paanakker 54   Fred Roersma 9,5   Johnny Hasnain 169        
    Hans Florijn 51   Ruud Bannink 8,5   Loes Schellenberg 173        
                           
2010   Greet de Snoo 56   Hans-Dirk Bakker 10   Fred Roersma 177        
    Ger de Snoo 36   Loes Schellenberg 8   Inge Geerlings 181        
                           
2011   Peter Huizinga 51   Hajo Prinsen 11   Loes Schellenberg 178        
    Leo Copier 40   Hans Florijn 7   Fred Roersma 182        
                           
2012   Hans-Dirk Bakker 50   Jacques Kuipers 9   Ron de Vries 172        
    Ger de Snoo 42   Fred Roersma 9   Jacques Kuipers 175        
                           
2013   Greet de Snoo 41   Jacques Kuipers 1-up   Ron de Vries 176        
    Patrick Leuven 39   Ron de Vries     Loes Schellenberg 182        
                           
2014   Dick Ronchetti 60   Loes Schellenberg 2 & 1   Loes Schellenberg 170        
    Ger de Snoo 56   Johnny Hasnain     Fred Roersma 173        
                           
2015   Peter Huizinga 83   Fred Roersma 2 & 1   Fred Roersma 176        
    Dick Ronchetti 48   Hans-Dirk Bakker     Piet Bezemer 188        
                           
2016   Peter Huizinga 76   Loes Schellenberg 3 & 2   Loes Schellenberg 170        
    Dick Ronchetti 51   Remco Lausberg     Jaap Beunder 178        
                           
2017   Jos Goedemans 65   Remco Lausberg 5 & 4   Loes Schellenberg 162        
    Peter Huizinga 62   Jacques Kuipers     Kilian Steen 167        
                           
2018   Dick Ronchetti 69   Kilian Steen 7 & 6   Kilian Steen 178        
    Irene Smit 60   Hans-Dirk Bakker     Jaap Beunder 179        
                           
                           
    Eelco Foekema-award     Masters *)     Zomerteam     Winterteam    
                           
2004   Johan Teunisse 1,30                    
                           
                           
2005   Nick Teunisse 1,37                    
                           
                           
2006   Rene van Geldorp 1,22                    
                           
                           
2007   xxx     Hans-Dirk Bakker 26,00   Team 8 7-11        
          Arjan Bons 25,00   Team 6 7-10        
                           
2008   Jean Kleijnen 1,22   Ruud Bannink 19,38   Magnificent Four 11-15   Magnificent Five 6-10  
          Leo Copier 19,05   Titleists 11-15   AAI 6-10  
                           
2009   Tom Paanakker 1,29   vvv     Sixties 11-16   Zebedeüs' Zoons 7-10 |
3-5
 
                Underdog 11-15   Magnificent Four 7-11 |
3-3
 
                           
2010   xxx     Loes Schellenberg 108,00   Underdog 9-17   Zebedeüs' Zoons 7-10 |
+
 
          Luuk Nooter 85,63   Sixties 9-17   Iron Four 7-10 |
-
 
                           
2011   xxx     Loes Schellenberg 90,00   R-Share 12-24   QCap 7-7 |
++
 
          Hans-Dirk Bakker 85,75   Eternal Talents 12-18   Bulls 7-10 |
+-
 
                           
2012   xxx     Hans-Dirk Bakker 98,00   Twinkle Stars 11-17   QCap 10-15  
          Irene Smit 88,75   ov Strobaal 11-16   No Risks 10-12  
                           
2013   xxx     Loes Schellenberg 87,75   Underdog 8-11 |  2-3   ov Strobaal 9-11  
          Ruud Bannink 80,75   Titleists 8-10 |  3-8 |2-1   Underdog 9-9  
                           
2014   Patrick Leuven  1,25   Anthony van Tilburg 85,75   Underdogs 10-15 | / | =   Risky Business 7-10 | 2-3  
          Fred Roersma 83,00   Best of Both Worlds 10-13 | + | =   Goeiste Vrienden 7-13 | 2-1  
                           
2015   Dick Ronchetti 1,22   Fred Roersma 76,75   Saltobar 10-13 | + | +   Clearing Swipers 9-12 | + | +  
          Loes Schellenberg 76,25   Underdogs 10-16 | / | -   Astrolab 9-16 | - | -  
                           
2016   xxx      Remco Lausberg 89,50   Mission Imputtable 10-16 | +- | -+   Goeiste Vrienden 7-12 | -+ | -x  
          Annetta van Velzen 85,75   Goeiste Vrienden 10-16 | =+ | +-   Clearing Swipers#2 7-10 | += | +x  
                           
2017   xxx      Hajo Prinsen  81,00   Mission Imputtable 9-13 | ++ | =+   QCap 10-13  
          Jelle van Solkema  78,75   Underdogs 9-16 | -+ | =-    Long Putters 10-13  
                           
2018         Anthony van Tilburg  83,00    Mission Imputtable  8-10 | 3-8 | +-   Bartolas 5-7 | ++ | += | -+  
          Kilian Steen 82,50    Underdogs  8-12 | x | -+   Underdogs 5-8 | -- | +- | +-  
                           
2019         Kilian Steen 76   Bartolas 8-11 | 4-12,5   Bartolas  10-13    
          Jaap Beunder 52   Mission Imputtable  8-10 | 4-9   Underdogs 10-13  
                           
                           

*)= één wedstrijd