Stand matchplaycompetitie 2022

De GCAA-matchplaycompetitie wordt in 2022 voor het eerst met volledige handicapverrekening gespeeld. Benieuwd of nieuwe sterren zich nu naar voren dringen!

 

1e ronde

           
min. 9 holes t/m 12.06 [groepen van 4]        
  t/m 29.06 [groepen van 5]        
             
             
INDELING            

Groep A:

 

Groep B:

 

Groep C:

   
Nikhilesh Desai Gerald de Haan Luuk Nooter  
Chi Kwong Wu Ruud Bannink Maarten Verhoeven  
Hans-Dirk Bakker Patrick Leuven Carmen Bebseler  
Taco den Iseger Hans van den Boom Anthony van Tilburg  
Michael Bentley   Niels Thomsen   
           

Groep D:

 

Groep E:

       
Loes Schellenberg Kevin Valk    
Hanny van Arkel Maarten van Rutte    
Remco Lausberg Ruud Schreurs    
Fabien Costerg Hans Bak    
Jos Goedemans      
             
  DATUM, LOCATIE WEDSTRIJD UITSLAG   STAND  
    spelers (winnaar links) delta & rest (#holes) positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten

Groep A:

           
  01.05,
Amstelveen
Hans-Dirk -
Taco
5 & 3
(18)
  1. Chi Kwong 3-13  
  11.05,
A'dam ZO
Taco -
Nikhilesh
3 & 2
(18)
  2. Hans-Dirk 3-11  
  13.05,
Wijdewormer
Hans-Dirk -
Nikhilesh
2 & 1
(18)
  3. Taco 3-7  
  22.05,
Purmerend
Chi Kwong -
Taco
2 & 1
(18)
  4. Nikhilesh 3-5   
  01.06,
Purmerend
Chi Kwong -
Nikhilesh
AS
(18)
     
  09.06,
Den Helder
Chi Kwong -
Hans-Dirk
3 & 1
(16)
     
             

Groep B:

           
  28.04,
Cruquius
Gerald -
Ruud B
4 & 3
(18)
  1. Hans vdB 3-11
(ahps: 3,75)
 
  11.05,
Westwoud
Patrick -
Gerald
1 up
(18)
  2. Patrick 3-11
(ahps: 3,25)
 
  26.05,
A'dam ZO
Patrick -
Hans vdB
3 & 2
(9)
  3. Gerald 3-7
(ahps: 1,5)
 
  06.06,
A'dam ZO
Hans vdB -
Gerald
2 up
(9)
  4. Ruud B 3-7
(ahps: -8,5)
 
  17.06,
Cruquius
Hans vdB -
Ruud B
5 & 3
(9)
     
  24.06,
Cruquius
Ruud B -
Patrick
2 up
(18)
     
             

Groep C:

           
  19.04,
Almere
Maarten V -
Niels
2 up
(9)
  1. Luuk 4-16  
  01.05,
Almere
Niels -
Carmen
2 up
(9)
  2. Anthony 4-14  
  06.05,
A'dam ZO
Carmen -
Maarten V
AS
(9)
  3. Carmen 4-12  
  13.05,
Alphen a/d Rijn
Anthony -
Maarten V
4 & 3
(18)
  4. Maarten V 4-10  
  20.05,
Alphen a/d Rijn
Luuk -
Anthony
2 up
(18)
  5. Niels 4-8  
  08.06,
A'dam ZO
Carmen -
Luuk
1 up
(9)
     
  10.06,
A'dam ZO
Luuk -
Maarten V
4 & 2
(18)
     
  10.06,
Alphen a/d Rijn
Anthony -
Niels
3 & 2
(18)
     
  11.06,
A'dam ZO
Anthony -
Carmen
AS
(18)
     
  21.06,
A'dam ZO
Luuk -
Niels
3 & 2
(9)
     
             

Groep D:

           
  27.04,
Almere
Hanny -
Remco
AS
(18)
  1. Remco 4-18  
  11.05,
A'dam ZO
Jos -
Hanny
2 up
(18)
  2. Hanny 4-14  
  18.05,
Veldhoven
Remco -
Jos
3 & 2
(18)
  3. Jos 4-12  
  22.05,
A'dam ZO
Fabien -
Jos
3 & 2
(9)
  4. Fabien 4-10  
  23.05,
Purmerend
Fabien - 
Loes
AS
(18)
  5. Loes 4-6  
  27.05,
Almere
Remco -
Loes
3 & 2
(18)
     
  04.06,
Wijdewormer
Remco -
Fabien
1 up
(18)
     
  07.06,
A'dam ZO
Jos -
Loes
3 & 1
(9)
     
  19.06,
Amstelveen
Hanny -
Fabien
3 & 2
(9)
     
  27.06,
A'dam ZO
Hanny -
Loes
3 & 1
(18)
     
             

Groep E:

           
  13.05,
A'dam ZO
Maarten vR -
Ruud S
AS
(9)
  1. Ruud S 3-13
(ahps: 9,75)
 
  17.05,
A'dam ZO
Ruud S -
Hans B
4 & 2
(9)
  2. Maarten vR 3-13
(ahps: 6)
 
  21.05,
A'dam ZO
Ruud S -
Kevin
4 & 3
(9)
  3. Hans B 3-7   
  27.05,
A'dam ZO
Hans B -
Kevin
2 up
(9)
  4. Kevin 3-3  
  10.06.
A'dam ZO
Maarten vR -
Hans B
3 & 1
(9)
     
  12.06,
A'dam ZO
Maarten vR -
Kevin
3 & 1
(9)
     
             

play-off #1

(2 slechtste nummers 2 uit 1e ronde-groepen van 4)
           
min. 9 holes t/m 29.06          
             
A2 - B2 01.07,
Heiloo
Hans-Dirk -
Patrick
AS
(18)
Hans-Dirk wint op 20e hole    
             
             

2e ronde

           
18 holes t/m 10.08          
             
             
INDELING            
             

Poule I:

 

Poule II:

 

Poule III:

   
Chi Kwong Wu Remco Lausberg Hans van den Boom  
Ruud Schreurs Hans-Dirk Bakker Luuk Nooter  
Anthony van Tilburg Maarten van Rutte Hanny van Arkel  
             
  DATUM, LOCATIE WEDSTRIJD UITSLAG   STAND  
    spelers (winnaar links) delta & rest (#holes) positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten
             

Poule I:

           
  26.07,
Zoetermeer
Chi Kwong -
Ruud S
3 & 1
(18)
  1. Anthony 2-10  
  30.07,
Alphen a/d Rijn
Anthony -
Chi Kwong
2 & 1
(18)
  2. Chi Kwong 2-6
(ahps: 0,5) 
 
  11.08,
A'dam ZO
Anthony -
Ruud S
2 & 1
(18)
  3. Ruud S 2-2  
             

Poule II:

           
  12.07,
Tilburg
Remco -
Hans-Dirk
2 & 1
(18)
  1. Remco 2-8  
  16.07,
Almere
Maarten vR -
Remco 
AS
(18)
  2. Maarten vR 2-6
(ahps: 0) 
 
  09.08,
Almkerk
Maarten vR -
Hans-Dirk
AS
(18)
  3. Hans-Dirk 2-4   
             

Poule III:

           
  27.07,
A'dam ZO
Hanny -
Hans vdB
3 & 1
(18)
  1. Hanny 2-10  
  05.08,
A'dam ZO
Hanny -
Luuk
2 & 1
(18)
  2. Luuk 2-5
(ahps: -1,5)
 
  12.08,
---
Luuk -
Hans vdB
WO

[Hans gebles-seerd]  3. Hans vdB 2-1
(ahps: -2)
 
             

play-off #2

(2 beste nummers 2 uit 2e ronde-poules)
           
18 holes t/m 28.08          
             
I.2 - II.2
...
Chi Kwong -
Maarten vR
. & .
(.)
     
             
             

halve finales

           
18 holes t/m 14.09          
             

finale

           
18 holes t/m 01.10