Stand zomerteamcompetitie 2022

Teamsamenstellingen 2022:

Rastabol Hans-Dirk Bakker, Carmen Bebseler, Peter Huizinga, Jeanne van der Linden (res), Ruud Schreurs (captain), Niels Thomsen en Annetta van Velzen
Goeiste Vrienden Michael Bentley, Jaap Beunder, Piet Bezemer (captain), Rene van Geldorp, Wiljo Ket, Aashvin Mishra (res), Joop Rodenburg en Maarten Verhoeven
Long Putters Hanny van Arkel, Hans Bak, Jos Goedemans, Patrick Leuven en Dick Ronchetti (captain)
Clearing Swipers  Bert Been, Mark IJff, Bert Koehorst, Marlon Stoffels, Huub Verhaaff (captain) en Valentijn Wiegel
Orange Whips Leo Copier, Fabien Costerg, Bart Ooijevaar, Lucas Vente, Britt van Waarde-Timmerman (captain) en Robin van Waarde
Early Birdies  Pratixa Gandhi, Ton Korfage (res), Luuk Nooter, Henriette de Planque (res), Johan Teunisse (captain) en Jannie Zeeman
FROMteam Sander van Hoeve, Mirjan Klein Hofmeijer, Olfert Langerak (captain), Derek van Mourik en Rob van Nifterick
International Hazards Jurgen Docter (captain), Klaas van Duin, Olaf Rietkerken, (res), Job Reijntjes (res), Jan-Joep Ritzen, Kilian Steen (res) en Paul Tuuk
 

  E I N D S T A N D   V O O R R O N D E 
    GESP. PUNTEN Voor   Tegen
1 Rastabol   7   10   33,5 *   29,5
2 Early Birdies   7   8   34,5 *   28,5
3 Goeiste Vrienden   7   8   34 *   29
4 Clearing Swipers   7   7   30 *   33
5 Orange Whips   7   6   32 *   31
6 Long Putters   7   6   31,5 *   31,5
7 FROMteam   7   6   29 *   34
8 International Hazards   7   5   27,5 *   35,5
 
 
 
 
 
 
 
 
 


14 april wedstrijd 1 voorronde (Fourball Betterball, Geel, Bullewijk):

17u30        FROMteam (SvH/MKH) – Clearing Swipers (BK/MIJ)  5  -  4                                                               
17u40        Internat Hazards (KvD/JD)  - Long Putters (PL/HB)  5,5 - 3,5
17u50        Early Birdies (PG/LN) – Orange Whips (BO/RvW)  5  -  4               
18u00        Rastabol (AvV/PH)  - Goeiste Vrienden (JB/WK) 6  -  3                                

28 april wedstrijd 2 voorronde (Australian Greensome, Rood, Holendrecht):
17u50        Long Putters (HvA/DR) - Early Birdies (JZ/JT) 5,5 - 3,5                                  
18u00        Orange Whips (BvWT/LC) – Rastabol (CB/RS) 7,5 - 1,5
18u10        Goeiste Vrienden (RvG/PB) – FROMteam (RvN/OL) 5,5 - 3,5
18u20        Clearing Swipers (BB/HV) - Internat Hazards (JD/PT) 6  -  3  
                 
12 mei wedstrijd 3 voorronde (Texas Scramble, Blauw, Bullewijk):
18u20        Clearing Swipers (VW/MS) – Rastabol (AvV/HDB) 4,5 - 4,5               
18u30        FROMteam (RvN/SvH) - Long Putters (JG/DR)  2   -   7                  
18u40        Internat Hazards (JJR/PT) - Early Birdies (JT/LN) 2,5 - 6,5          
18u50        Orange Whips (RvW/LV) – Goeiste Vrienden (MV/RvG)    2,5 - 6,5

26 mei wedstrijd 4 voorronde (Fourball Averageball, WIT, Holendrecht):
18u40        Long Putters (HB/PL) – Goeiste Vrienden (JB/MV) 2,5 - 6,5                                
18u50        FROMteam (MKH/DvM) - Internat Hazards (JD/PT) 7  -  2           
2-juni 17u50        Clearing Swipers (MS/HV) – Orange Whips (FC/LC) 2  -  7    
19u00        Early Birdies (LN/TK) - Rastabol (HDB/RS) 3,5 - 5,5     

9 juni wedstrijd 5 voorronde (Fourball Betterball, Geel, Holendrecht):
18u30        FROMteam (MKH/OL)- Early Birdies (JZ/PG) 2  -  7            
18u40        Clearing Swipers(BB/MIJ) - Goeiste Vrienden (PB/WK) 5  -  4                  
18u50        International Hazards (JD/KvD) - Orange Whips (FC/RvW) 4  -  5
19u00        Long Putters (HvA/JG) – Rastabol (NT/PH) 3  -  6                                  

23 juni wedstrijd 6 voorronde (Kansas Scramble, Rood, Holendrecht):
18u30        Clearing Swipers (BK/HV) - Long Putters (HvA/PL) 5  -  4       
18u40        Early Birdies (JZ/PG) – Goeiste Vrienden (RvG/WK) 3,5 - 5,5         
18u50        FROMteam (SvH/DvM)  - Orange Whips (LC/BvO) 6  -  3          
19u00        Internat Hazards (JD/KvD) - Rastabol (CB/RS) 4,5 - 4,5

7 juli wedstrijd 7 voorronde (Canadian Greensome, WIT, Bullewijk):
18u20        Rastabol (HDB/PH) – FROMteam (RvN/FR) 5,5 - 3,5
18u30        Long Putters (PL/HB) - Orange Whips (RvW/LV) 6  -  3
18u40        Clearing Swipers (BK/VW) - Early Birdies (PG/JZ) 3,5 - 5,5
14/7 19u00        Internat Hazards (JD/PT) - Goeiste Vrienden (MB/WK) 6 - 3

  TUSSENSTAND POULE A GESP. PUNTEN Voor   Tegen
1 Orange Whips   2   7    12 *    6
2 Rastabol   2   7    9 *    9
3 International Hazards   2   4,5    8 *    10 
4 Clearing Swipers   2   3,5    7 *    11

 

  TUSSENSTAND POULE B GESP. PUNTEN Voor   Tegen
1 FROMteam   2   7    12,5 *    5,5
2 Early Birdies   2   6    7,5  *    10,5 
3 Long Putters   2   5    9 *    9 
4 Goeiste Vrienden   2   4    7 *    11

 

21 juli wedstrijd 1 poulefase (Australian Greensome, Geel, Holendrecht):
18u20        Rastabol  (PH/NT) – Clearing Swipers (MS/MIJ) 6 - 3                                         
18u30        Early Birdies (LN/JT) – Long Putters (HvA/HB) 5 - 4                       
18u40        Goeiste Vrienden (MB/WK) – FROMteam (OL/DvM) 3 - 6
18u50        Orange Whips (BO/FC) – International Hazards (KvD/PT) 7 - 2

4 augustus wedstrijd 2 poulefase (Fourball Averageball, Rood, Bullewijk):
18u20        Early Birdies (PG/JZ) – FROMteam (MKH/SvH) 2,5 - 6,5
18u30        International Hazards (JD/KvD) – Rastabol  (HDB/CB) 6  -  3
18u40        Orange Whips (BvWT/RvW) – Clearing Swipers (VW/BB) 5 - 4
18u50        Long Putters (PL/HB) – Goeiste Vrienden (PB/JB) 5 - 4


18 augustus wedstrijd 3 poulefase (Texas Scramble, Blauw, Holendrecht):
17u50        FROMteam (/) – Long Putters (/)
18u00        International Hazards (/) – Clearing Swipers (/)
18u10        Rastabol  (/) – Orange Whips (/)
18u20        Goeiste Vrienden (/) – Early Birdies (/)

 

Fase 3e (“halve finales”)

1 september (Fourball Betterball, Geel, Bullewijk):
17u00        Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)
17u10        Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
17u20        Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
17u30        Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)

15 september (Australian Greensome, Blauw, Holendrecht):
16u40        Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
16u50       
Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)
17u00       
Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
17u10       
Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)


FINALEDAG: ZONDAG 25 september (Fourball Average Ball, Geel, Holendrecht en Texas Scramble Bullewijk, Rood):


12u50        1e duel winnaars halve finale
13u00        Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek)

12u50        Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek)
13u00        2e duel winnaars halve finale