Nieuws

Tot 1 juni geen golfevenementen i.v.m. corona

Naar aanleiding van de overheidsmaatregelen in verband met het coronavirus heeft het bestuur telefonisch de gevolgen voor de verschillende evenementen van onze vereniging besproken.  

De overheid heeft aangegeven dat alle bijeenkomsten tot 1 juni verboden zijn. 

Dit betekent dus dat naast de al eerder geannuleerde bijeenkomsten alle andere toernooien en de competities tot 1 juni 2020 ook worden afgelast. 

Daarnaast hebben wij besloten om het lustrumtoernooi en het weekendtoernooi eveneens te annuleren. Voor deze toernooien gelden lange voorbereidingstijden en wij vinden het als bestuur niet gepast om in de huidige atmosfeer de leden te benaderen over toernooien of competities. Het lustrum toernooi wordt doorgeschoven naar volgend jaar. De reeds betaalde inschrijfgelden voor het lustrumtoernooi worden teruggestort.

Over de andere geplande toernooien en het eventuele restant van competities zullen we begin juni een besluit nemen.

Wij beseffen dat een (groot) deel van onze golfactiviteiten vervalt, maar de gezondheid van onze leden is momenteel uiteraard belangrijker. 

Sterkte en veel gezondheid toegewenst.

Gevolgen coronavirus voor de club

Donderdag 12 maart heeft de PV ABN AMRO aangekondigd dat alle activiteiten van de PV, en van de onderliggende afdelingen, worden geannuleerd.

 

Concreet houdt dit nu voor ons in:

- de ALV van 23 maart gaat niet door en wordt verplaatst.

- het openingstoernooi op 3 april is onzeker, maar nu nog niet van de baan. Beslissing wordt uiterlijk 1 week van tevoren genomen.

- de winterteamcompetitie is gestopt.

- de nieuwe competities/donderdagavonden (zie bericht van 11 maart) kunnen vooralsnog wel door gaan. Wel geldt hierbij een eigen verantwoordelijkheid: als je reserveert, vraag met wie je in de flight zit. Is dat iemand waar je door ABN AMRO interne maatregelen (split-diensten) van gescheiden moet blijven, speel dan niet met diegene.

 

We houden jullie op de hoogte van de ontwikkelingen.

 

Starttijden clubavonden 2020

 

Datum

Starttijden

Baan

Competitie/vrije starttijden

Donderdag 02-04-2020

17.20-17.50

17.00-17.10

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 09-04-2020

17.00-17.40

Bullewijkbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 16-04-2020

17.40-18.10

17.20-17.30

Holendrechtbaan

Abcoudebaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 23-04-2020

17.30-18.10

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 30-04-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 07-05-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 14-05-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Holendrechtbaan

Holendrechtbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 21-05-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 28-05-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 04-06-2020

18.00-18.40

Bullewijkbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 11-06-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Holendrechtbaan

Abcoudebaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 18-06-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 25-06-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 02-07-2020

18.00-18.40

Abcoudebaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 09-07-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Holendrechtbaan

Holendrechtbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 16-07-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 23-07-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 30-07-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 06-08-2020

18.20-18.50

18.00-18.10

Holendrechtbaan

Abcoudebaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 13-08-2020

18.00-18.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 20-08-2020

18.00-18.30

17.40-17.50

Bullewijkbaan

Bullewijkbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 27-08-2020

17.30-18.10

Bullewijkbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 10-09-2020

ntb

ntb

ntb

Holendrechtbaan

Teamcompetitie

Vrije starttijden

Donderdag 17-09-2020

17.00-17.40

Abcoude

Stablefordcompetitie

 Zaterdag 19-09-2020

 12.30-12.50

 Holendrecht- + Bullewijkbaan

 finale Teamcompetitie

Donderdag 01-10-2020

16.00-16.40

Holendrechtbaan

Stablefordcompetitie

Donderdag 08-10-2020

16.20-16.50

Abcoudebaan

Stablefordcompetitie

 

 

Uitslag bloedgroepentoernooi 2019 (@Biddinghuizen, 28-07-2019)

lus/
teamptn
tijd/
spelers
plhcp spelvariant UITSLAG spelers plhcp lus/
teamptn
  07:00 u            
A:0 Patrick 12 SI 4&2 down Chi Kwong 6 B:2
A:2 Kilian 5 SI 2&1? Maarten R 10 B:0
  07:10 u            
A:0 Marion 17 SI 2&1 down Ronald 9 B:2
A:2 Peter 10 SI 4&3 Ruud 14 B:0
  07:20 u            
A:0 Remco & Ernst 9 & 15 AG 1 down Maarten V & Hans-Dirk 15 & 9 B:2
               
  09:30 u            
A:2 Patrick & Marion 11 & 17 FBB 1 up Chi Kwong & Ronald 5 & 8 B:0
  09:40 u            
A:0 Kilian & Peter 3 & 9 AG 2&1 down Maarten vR & Ruud 9 & 13 B:2
  09:50 u            
A:2 Remco 8 SI 3&2 Maarten V 14 B:0
A:2 Ernst 14 SI 4&2 Hans-Dirk 8 B:0
               
               
  13:00 u            
B:0 Maarten vR & Hans-Dirk 7 & 7 FBB 3&1 down Bart & Bert 8 & 12 D:2
  13:10 u            
C:1 Jan-Joep & Marianne 13 & 16 TAB AS Paul 13 E:1
  13:20 u            
E:0 Wiarda 14 SI 3&1 down Theo 8 D:2
E:2 Mario 7 SI 2&1 Eric 9 D:0
  13:30 u            
A:0 Kilian 2 SI 3&2 down Valentijn 10 C:2
A:2 Marion 14 SI 1 up Eduardo 4 C:0
  13:40 u            
B:2 Chi Kwong & Ruud 4 & 11 TAB 3&2 Annetta 12 C:0
               
  13:00 u            
A:2 Patrick & Ernst 13 & 17 AG 2 up John & Luuk 17 & 12 E:0
  13:10 u            
B:2 Ronald & Maarten V 10 & 17 FBB 3&2 Hanny & Ad 18 & 15 E:0
  13:20 u            
A:2 Peter & Remco 11 & 10 TAB 3&2 Irene 16 D:0
               
  13:30 u            
C:2 Ton 13 TAB 4&3 Jos & Hans B 20 & 15 D:0
               
               
  15:20 u            
B:0 Maarten vR 11 SI 2 down Bart 12 D:2
B:2 Hans-Dirk 11 SI 2 up Bert 17 D:0
  15:30 u            
C:0 Jan-Joep & Marianne 18 & 19 TAB 4&3 down Wiarda 16 E:2
  15:40 u            
E:0 Paul & Mario 18 & 11 AG 2&1 down Theo & Eric 12 & 13 D:2
  15:50 u            
A:1 Kilian & Marion 5 & 16 AG AS Valentijn & Annetta 14 & 15 C:1
  16:00 u            
B:1 Chi Kwong & Ruud 7 & 15 TAB AS Eduardo 7 C:1
               
  15:20 u            
A:0 Patrick & Ernst 9 & 12 FBB 2 down John & Ad 12 & 10 E:2
               
  15:30 u            
B:2 Ronald 6 SI (AG?) 4&3 Hanny 15 E:0
B:0 Maarten V 12 SI 2 down Luuk 8 E:2
  15:40 u            
A:2 Peter & Remco 7 & 6 AG 4&2 Jos & Hans B 15 & 10 D:0
  15:50 u            
C:0 Ton 9 SI 1 down Irene 13 D:2
               
               
               
[TEAMS]   ochtend          
A Full Montees 9 4 3 16 19 1.1875
B CanDo Mentalitees 9 3 5 17 17 1
C Regularitees   5 4 9 7 0.777778
D Conformitees   5 5 10 10 1
E Two Times NineTees   5 5 10 9 0.9

 

[INDIVIDUEEL]                    
speler single 1 single 2 mp-1 mp-2 mp-3 #gesp #mp persoonlijk #gesp persoonlijk #mp persoonlijk #mpgem
Bart   2   2   2 4 3 6 2
Theo 2   2     2 4 3 6 2
Ronald 2 2 0 2   4 6 6 10 1.666667
Valentijn   2     1 2 3 3 5 1.666667
Peter 2   0 2 2 4 6 5 8 1.6
Remco 2   0 2 2 4 6 5 8 1.6
Ernst 2   0 2 2 4 6 5 8 1.6

Uitslag GCAA-masters 2018 (@Purmerend, 25-05-2019)

lus >>   rood   wit   geel  
onderdeel >>   stableford    strokeplay  strokemax 5 strokeplay  
hcp-verr >> 0.75            
               
masterkandidaat     stbf-punten   spsm5 bruto   sp bruto
{m}/v AAB-exhcp   plhcp stbf   plhcp spsm5   plhcp sp
positiepunten totaal   stbf-resultaat positiepunten stbf spsm5-resultaat positiepunten spsm5 sp-resultaat positiepunten sp
  (eindklassering)   klassering stbf   klassering spsm5   klassering sp
               
Remco Lausberg   16   51   44
  16.7   9   11   8
31   13.75 2 42.75 4 38 25
  (7)   12   11   2
Anthony van Tilburg   14   50   50
  17.3   9   11   8
22   11.75 0 41.75 12 44 10
  (10)   13   7   8
Ronald van Hees   9   53   51
  15.9   8   10   8
2   7 0 45.5 0 45 2
  (19)   20   16   12
Piet Bezemer   17   54   52
  17.8   9   11   9
10   14.75 10 45.75 0 45.25 0
  (16)   8   17   13
Hajo Prinsen   9   49   51
  19.5   10   12   10
30   6.5 0 40 18 43.5 12
  (9)   22   4   7
Loes Schellenberg   16   47   41
v 6.4   3   5   4
37   15.25 12 43.25 0 38 25
  (5)   7   13   2
Jaap Beunder   16   42   44
  13.3   7   9   6
52   14.25 4 35.25 30 39.5 18
  (2)   11   1   4
Annetta van Velzen   10   59   53
v 20.3   12   14   11
4   7 0 48.5 0 44.75 4
  (18)   20   19   11
Hans Bak   0   66   61
  24.4   13   15   12
0   -3.25 0 54.75 0 52 0
  (20)   23   23   18
Luuk Nooter   12   51   51
  19.2   10   12   9
16   9.5 0 42 8 44.25 8
  (13)   18   9   9
Jos Goedemans   13   63   75
  35.4   19   22   18
0   8.25 0 46.5 0 61.5 0
  (20)   19   18   23
Jacques Kuipers   17   47   44
  9.8   5   6   4
38   15.75 16 42.5 6 41 16
  (4)   5   10   5
Hans Florijn   18   55   61
  25   13   16   12
12   14.75 10 43 2 52 0
  (15)   8   12   18
Marion van Hees   18   51   60
v 25.1   14   17   14
31   14.5 6 38.25 25 49.5 0
  (7)   10   2   17
Dennis Piekhaar   19   53   52
  17.5   9   11   8
18   16.75 18 44.75 0 46 0
  (12)   4   14   14
Kilian Steen   20   44   39
  7.7   4   5   3
76   19 30 40.25 16 36.75 30
  (1)   1   5   1
Nikhilesh Desai   19   48   48
  16.4   8   10   8
49   17 21 40.5 14 42 14
  (3)   3   6   6
Johan Teunisse   18   58   63
  19.7   10   12   10
14   15.5 14 49 0 55.5 0
  (14)   6   20   21
Dick Ronchetti   14   56   55
  24.2   13   15   12
0   10.75 0 44.75 0 46 0
  (20)   16   14   14
Ruud Schreurs   15   62   54
  26.8   14   17   13
8   11.5 0 49.25 0 44.25 8
  (17)   15   21   9
Chi Kwong Wu   20   47   56
  11   5   7   5
37   18.75 25 41.75 12 52.25 0
  (5)   2   7   20
Peter Huizinga   14   47   54
  17.9   9   11   9
21   11.75 0 38.75 21 47.25 0
  (11)   13   3   16
Hans-Dirk Bakker   12   58   67
  17   9   11   8
0   9.75 0 49.75 0 61 0
  (20)   17   22   22
               

 

Facebook GCAA verleden tijd

De afgelopen jaren is het aantal geplaatste berichten in de Groep GCAA op Facebook sterk afgenomen evenals het aantal actieve gebruikers. Nieuwe leden melden zich ook nog nauwelijks aan voor de Facebook groep. Het Bestuur heeft daarom besloten de Facebook groep op te heffen.

Communicatie via mail en deze website blijft onveranderd.

Leon blijft koel op Midwintertoernooi 2019

Op 3 november 2019 krijg ik een mail van de ABN AMRO Golfclub dat op zaterdag 14 december 2019 het 1e Midwintertoernooi wordt gespeeld. Een primeur waar ik natuurlijk direct voor inschrijf. Dat ze je na al die jaren toch weer kunnen verrassen met een geweldige aanvulling op de wedstrijdkalender. Hulde!

 

Het Rijk van Nunspeet is het toneel voor deze dag en daar heb ik hele goede herinneringen aan want de drie keer dat ik de baan eerder gespeeld heb gingen verrassend goed. Dus ….

Lees meer...

Stand winterteamcompetitie 2019-2020

TEAMSTAMENSTELLINGEN:

Bush Hitters = Marcel Beermann, Marion van Hees©, Casper van Kalkeren, Ronald Nijenhof, Hajo Prinsen, Maarten van Rutte

International Hazards = Jurgen Docter©, Klaas van Duin, Jan-Joep Ritzen, Kilian Steen, Paul Tuuk

Long Putters = Hanny van Arkel, Jos Goedemans, Patrick Leuven, Dick Ronchetti ©, Maarten Voogt

Rastabol = Hans-Dirk Bakker, Peter Huizinga, Hans van de Meerakker, Ruud Schreurs ©, Niels Thomsen, Annetta van Velzen

Winterkoningen = Hans Bak, Piet Bezemer©, Aashvin Mishra, Rene van Geldorp(res), Wiljo Ket, Maarten Verhoeven

Underdogs = Hans Florijn, Wim Fonteine, Luuk Nooter, Johan Teunisse, Jannie Zeeman ©

No Nonsense = Bert Koehorst, Ron de Kruijff, Loes Schellenberg, Marlon Stoffels, Huub Verhaaff ©

 

[ VOORRONDE ]

EINDSTAND:

S T A N D  N A  V O O R R O N D E S
  TEAM GESP. PUNTEN Voor   Tegen
1 Winterkoningen   6   10   32,5 *   21,5
2 No Nonsense   6   8   30 *   24
3 Underdogs   6   7   28,5 *   25,5
4 International Hazards   6   6   27,5 *   26,5
5 Rastabol   6   5   26 *   28
6 Long Putters   6   2   22,5 *   31,5
7 Bush Hitters   6   2*   22 *   32
  * 2 wedstrijdpunten in mindering ivm no show 
           
           
           
           
             

 

UITSLAGEN:

Zondag 27 oktober / Holendrecht / Wit / AG (Australian Greensome)

09.50           Underdogs (WF/JT) - International Hazards (KS/JJR) 5,5 - 3,5

10.00           Rastabol (HvdM/RS) - Bush Hitters (RN/HP)               7,5 - 1,5  

10.10           No Nonsense (BK/RdK) - Winterkoningen (AM/WK) 2,5 - 6,5

Long Putters vrij

 

Zaterdag 9 november / Bullewijk / Geel / KS (Kansas Scramble)

13.00           Winterkoningen (PB/MV) - Rastabol (AvV/HDB)            6,5 - 2,5

13.10           International Hazards (JJR/JD) - Long Putters (HvA/PL)  6  -  3

13.30           Bush Hitters (RN/MvR) - Underdogs (JZ/HF)                   5,5 - 3,5

No Nonsense  vrij

 

Zondag 24 november / Bullewijk / Rood / FAB (Fourball Average Ball)

10.10           Winterkoningen (PB/HB) - Long Putters (JG/MV)      5   -   4

10.20           No Nonsense (LS/HV) - Bush Hitters (HP/MB)           5,5 - 3,5  

10.30           Rastabol (PH/AvV) - Underdogs (JZ/JT)                      4,5 - 4,5

International Hazards vrij

 

Zaterdag 7 december / Bullewijk / Geel / TS (Texas Scramble)

13.00           Rastabol (RS/HvdM) - International Hazards (KvD/JD) 3,5 - 5,5

nnb              Bush Hitters - Long Putters                                                  4  -  5*

13.20           No Nonsense (HV/MS) - Underdogs ((WF/HF)                  4  -  5

* Reglementair verlies Bush Hitters ivm no show

Winterkoningen vrij

 

Zondag 22 december / Bullewijk / Rood / FBB (Fourball Better Ball)

10.10           Underdogs (JZ/LN) - Long Putters (HvA/DR)                              6  -  3

10.20           Winterkoningen (MV/WK) - International Hazards (JJR/KS) 5,5 - 3,5

10.30           No Nonsense (HV/BK) - Rastabol (HDB/-)                                6,5 - 2,5

Bush Hitters   Vrij

 

Zaterdag 11 januari / Bullewijk / Geel / AG (Australian Greensome)

13.00           Winterkoningen (AM/HB) - Bush Hitters (HP/RN)                  4  -  5  

13.10           No Nonsense (LS/MS) - International Hazards (JJR/PT)     6,5 - 2,5

13.20           Rastabol (HvdM/PH) - Long Putters (PL/DR)                       5,5 - 3,5

Underdogs vrij

 

Zondag 26 januari  / Holendrecht / Rood / KS (Kansas Scramble)

10.00           Long Putters (JG/PL) - No Nonsense (MS/HV)                        4  -  5 

10.10           Bush Hitters (MvH/NT) - International Hazards (KvD/KS) 2,5 - 6,5

10.20           Winterkoningen (MV/HB) - Underdogs (LN/JT)                     5  -  4

Rastabol vrij

 

Zaterdag 8 februari  / Bullewijk / (RESERVEDATUM)

 

[ EINDRONDE ]

UITSLAGEN:

Zondag 23 februari  / Bullewijk / (BAAN GESLOTEN / PROGRAMMA VERPLAATST)

  

Zaterdag 7 maart  / Bullewijk / Geel / CG (Canadian Greensome)

13.00           Rastabol (HDB/RS)  – Bush Hitters (RN/CvK)                             7  -  2

13.10           No Nonsense (LS/BK) – Underdogs (WF/JZ)                              5  -  4

13.20           Winterkoningen (PB/AM) – International Hazards (JD/PT) 5,5 - 3,5

Long Putters vrij

 

Zondag 22 maart / Bullewijk / Rood / FBB (Fourball Better Ball) (>> AFGELAST i.v.m. corona <<)

10.00           No Nonsense (Nr 2) – Underdogs (Nr 3)

10.10           Winterkoningen (Nr 1)  – International Hazards (Nr 4)

10.20           Long Putters – Bush Hitters    

Rastabol vrij

 

Zaterdag 28 maart / Bullewijk / Holendrecht / Geel / TS (Texas Scramble) (>> AFGELAST i.v.m. corona <<)

14.30 (B)   winnaar Nr 1/ Nr 4 - winnaar Nr 2/ Nr3 (1e finalewedstrijd)

14.40 (B)   Rastabol  – Long Putters

14.30 (H)  verliezer Nr 1/ Nr 4 - verliezer Nr 2/ Nr3

14.40 (H)  winnaar Nr 1/ Nr 4 - winnaar Nr 2/ Nr3 (2e finalewedstrijd)

 Bush Hitters vrij

 

EINDSTAND

1 Winterkoningen 6-10 +

2 No Nonsense 6-8 +

3 Underdogs 6-7 -

4 International Hazards 6-6 -

5 Rastabol 6-5 +

6 Long Putter 6-2

7 Bush Hitters 6-2 -