Stand matchplaycompetitie 2024

De GCAA-matchplaycompetitie wordt in 2024 opnieuw met volledige handicapverrekening gespeeld. Komt er uiteindelijk een lagere handicapper (zoals afgelopen jaar) of een hogere handicapper (zoals in 2022) bovendrijven?

 

1e ronde

           
min. 9 holes t/m 07.07          
             
INDELING            

Groep A:

 

Groep B:

 

Groep C:

   
Niels Thomsen Chi Kwong Wu Steven Odijk  
Marion van Hees Jos Goedemans Paul Tuuk  
Herbert Woerde Huub Verhaaff Otto van den Hoven  
  Hans-Dirk Bakker Patrick Leuven  
           

Groep D:

 

Groep E:

 

Groep F:

   
Kilian Steen Anthony van Tilburg Maarten Verhoeven  
Jurgen Docter Remco Lausberg Ted van Delft   
Krisne Sardjoe Bart Ooijevaar Nikhilesh Desai   
Luuk Nooter Marlon Stoffels Taco den Iseger  
             
  DATUM, LOCATIE WEDSTRIJD UITSLAG   STAND  
    spelers (winnaar links) delta & rest (#holes) positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten

Groep A:

           
  05.06,
Almere
Niels -
Herbert
5 & 4
(18)
  1. Niels 2-10  
  07.06,
Molenschot
Marion -
Herbert
2 & 1
(18)
  2. Marion 2-6  
  02.07,
Almere
Niels -
Marion
3 & 2
(18)
  3. Herbert 2-2  
             

Groep B:

 

         
  23.05,
A'dam ZO
Jos -
Huub
2 & 1
(9)
  1. Chi Kwong 3-15  
  17.06,
Den Haag
Chi Kwong - 
Hans-Dirk
2 up
(18)
  2. Hans-Dirk 3-11  
  25.06,
A'dam N
Chi Kwong -
Jos
4 & 3
(9)
 

3. Jos 3-7

 
  26.06,
Spierdijk
Hans-Dirk -
Huub
4 & 3
(9)
  4. Huub 3-3  
  01.07,
Capelle a/d IJssel
Hans-Dirk -
Jos
3 & 2
(17)
     
  02.07,
A'dam N
Chi Kwong -
Huub
1 up
(18)
     
             

Groep C:

 

         
  13.06,
Den Dolder
Otto -
Patrick
4 & 2
(18)
  1. Steven 2-6
(ahps: 5)
 
  19.06,
Den Dolder
Steven -
Otto
8 & 7
(18)
  2. Patrick 2-6
(ahps: -0,5)
 
  02.07,
A'dam ZO
Patrick -
Steven
3 & 2
(18)
  3. Otto 2-6
(ahps: -4,5)
 
             

Groep D:

           
  09.05,
Adam N
Kilian -
Jurgen
5 & 3
(18)
  1. Kilian 3-15  
  09.05,
A'dam ZO
Krisne -
Luuk
3 & 2
(9)
  2. Krisne 3-11  
  02.06,
Heemskerk
Kilian -
Krisne
2 & 1
(9)
  3. Luuk 3-7  
  02.06,
Heemskerk
Luuk -
Jurgen
3 & 2
(9)
  4. Jurgen 3-3  
  02.06,
Heemskerk
Kilian -
Luuk
1 up
(9)
     
  02.06,
Heemskerk
Krisne -
Jurgen
2 & 1
(9)
     
 

Groep E:

 

         
  25.05,
A'dam ZO
Bart -
Marlon
4 & 2
(9)
  1. Bart 3-15  
  25.05,
Almere
Anthony -
Remco
AS
(18)
  2. Anthony 3-9
(ahps: -0,25)
 
  04,06,
Alphen a/d Rijn
Anthony -
Marlon
2 & 1
(9)
  3. Remco 3-9
(ahps: -2,25)
 
  07.06,
Cruquius
Bart -
Anthony
3 & 2
(18)
  4. Marlon 3-3  
  10.06,
Winkel
Bart -
Remco
3 & 2
(9)
     
  21.06,
Almere
Remco .
Marlon-
2 up
(9)
     
             

Groep F:

 

         
  08.06,
A'dam ZO
Nikhilesh -
Maarten
2 & 1
(18)
  1. Nikhilesh 3-13  
  15.06,
A'dam ZO
Taco -
Maarten
2 & 1
(9)
  2. Taco 3-11  
  22.06,
A'dam ZO
Nikhilesh -
Taco
3 & 2
(18)
  3. Ted 2-4  
  30.06,
A'dam ZO
Taco -
Ted
3 & 1
(9)
  4. Maarten 2-2  
  05.07,
Cruquius
Nikhilesh -
Ted
AS
(9)
     
             
             

achtste finales

           
18 holes t/m 25.07          
             
(af1)
F.1 - E.2
...,
...
Nikhilesh -
Anthony
       
(af2)
D.1 - A.2
...,
...
Kilian -
Marion
       
             
(af3)
B.1 - C.2
...,
...
Chi Kwong -
Patrick
       
(af4)
A.1 - F.2
13.07,
A'dam ZO
Taco -
Niels
3 & 2
(18)
     
             
(af5)
C.1 - B.2
...,
...
Steven -
Hans-Dirk 
       
(af6)
E.1 - D.2
...,
...
Bart -
Krisne
       
             

1/8f-herkansing

 

         
18 holes t/m 11.08          
             
(af7)
beste verliezer [af1 t/m af6] -
1-na-beste verliezer [af1 t/m af6]
...,
...
... -
...
       
             
             

kwartfinales

           
18 holes t/m 11.08          
             
(kf1)
winnaar af1 -
winnaar af2
...,
...
... -
...
       
(kf2)
winnaar af3 -
winnaar af4
...,
...
... - 
Taco
       
(kf3)
winnaar af5 -
winnaar af6 
...,
...
... -
...
       
             
             

1/4f-herkansing

 

         
18 holes t/m 27.08          
             
(kf4)
beste verliezer [kf1 t/m kf3] - 
winnaar af7
..., ... ... -
...