Stand zomerteamcompetitie 2024

Clearing Swipers: Bert Been, Mark IJff, Bert Koehorst, Roy Meekel, Marlon Stoffels, Huub Verhaaff (cap.) en Valentijn Wiegel

Early Birdies: Hans Florijn, Pratixa Gandhi, Mirjan Klein Hofmeijer, Ton Korfage, Luuk Nooter, Henriette de Planque, Loes Schellenberg, Johan Teunisse (cap.) en Jannie Zeeman

Fore Bankers: Geert Jan van Leeuwen, Roelof de Haan, Ralph Huizenga en Derek van Mourik

Goeiste Vrienden: Jaap Beunder, Piet Bezemer, Rene van Geldorp, Wiljo Ket (cap.), Joop Rodenburg en Maarten Verhoeven

International Hazards: Jurgen Docter (cap.), Klaas van Duin, Taco den Iseger, Anthony van Tilburg en Paul Tuuk

Long Putters: Hanny van Arkel, Hans Bak, Jos Goedemans, Suze Jongbloed, Patrick Leuven en Dick Ronchetti (cap.)

Orange Whips: Leo Copier, Fabien Costerg, Robertjan Kruunenberg, Bart Ooijevaar, Lucas Vente, Britt van Waarde-Timmerman (cap.)

Rastabol: Hans-Dirk Bakker, Carmen Bebseler, Peter Huizinga, Jeanne van der Linden, Ruud Schreurs (cap.), Niels Thomsen en Annetta van Velzen

 

 

(tussen)stand voorronde:

 

(T U S S E N) S T A N D   V O O R R O N D E

       
   

GESP.

PUNTEN

Voor

 

Tegen

1

Goeiste Vrienden

1

2

7,5

*

1,5

2

Fore Bankers

1

2

5,5

*

3,5

3

Long Putters

1

2

5

*

4

4

Early Birdies

1

1

4,5

*

4,5

5

Orange Whips

1

1

4,5

*

4,5

6

International Hazards

1

0

4

*

5

7

Clearing Swipers

1

0

3,5

*

5,5

8

Rastabol

1

0

1,5

*

7,5

 

 

4 april wedstrijd 1 voorronde (Canadian Greensome, Geel, Holendrecht):
17u40        Fore Bankers (RdH/RH) – Clearing Swipers (BB/HV) 5,5 – 3,5
17u50        Internat Hazards (JD/KvD) - Long Putters (HvA/PL)    4 - 5
18u00        Early Birdies (JZ/PG) – Orange Whips (BvW/LV)        4,5 – 4,5
18u10        Rastabol (HDB/PH) - Goeiste Vrienden (MV/WK)        1,5 – 7,5

                 
18 april wedstrijd 2 voorronde (Kansas Scramble, Rood, Holendrecht):
17u50        Orange Whips (/) – Rastabol (/)

18u00        Goeiste Vrienden (/) – Fore Bankers (/)
18u10        Clearing Swipers (/) - Internat Hazards (/)
18u20        Long Putters (/) - Early Birdies (/)
                 
2 mei wedstrijd 3 voorronde (Four Ball Better Ball, Blauw, Bullewijk):
18u00        Clearing Swipers (/) – Rastabol (/)
18u10        Fore Bankers (/) - Long Putters (/)
18u20        Internat Hazards (/) - Early Birdies (/)
18u30        Orange Whips (/) – Goeiste Vrienden (/)

16 mei wedstrijd 4 voorronde (Australian Greensome, Rood, Holendrecht):
18u30        Long Putters (/) – Goeiste Vrienden (/)
18u40        Fore Bankers (/) - Internat Hazards (/)
18u50        Clearing Swipers (/) – Orange Whips (/)
19u00        Early Birdies (/) - Rastabol (/)


30 mei wedstrijd 5 voorronde (Texas Scramble, WIT, Bullewijk):
18u30        Fore Bankers (/)- Early Birdies (/)
18u40        Clearing Swipers(/) - Goeiste Vrienden (/)
18u50        International Hazards (/) - Orange Whips (/)
19u00        Long Putters (/) – Rastabol (/)


13 juni wedstrijd 6 voorronde (Four Ball Average Ball, Blauw, Holendrecht):
18u30        Clearing Swipers (/) - Long Putters (/)
18u40        Early Birdies (/) – Goeiste Vrienden (/)
18u50        Fore Bankers (/)  - Orange Whips (/)
19u00        Internat Hazards (/) - Rastabol (/)


27 juni wedstrijd 7 voorronde (Arkansas Scramble, Geel, Bullewijk):
18u30        Rastabol (/) – Fore Bankers (/)
18u30        Long Putters (/) - Orange Whips (/)
18u40        Clearing Swipers (/) - Early Birdies (/)
18u50        Internat Hazards (/) - Goeiste Vrienden (/)

 

 

 

(tussen)stand Poule A en B

 

 

11 juli wedstrijd 1 voorronde (Four Ball Better Ball, Geel, Holendrecht):
18u30        Nr. 1 voorronde (/) – Nr. 4 voorronde (/)
18u40        Nr. 2 voorronde (/) – Nr. 6 voorronde (/)
18u50        Nr. 3 voorronde (/) – Nr. 7 voorronde (/)
19u00        Nr. 5 voorronde (/) – Nr. 8 voorronde (/)

 

25 juli wedstrijd 9 voorronde (Texas Scramble, Rood, Bullewijk):
18u20        Nr. 2 voorronde (/) – Nr. 7 voorronde (/)
18u30        Nr. 8 voorronde (/) – Nr. 1 voorronde (/)
18u40        Nr. 5 voorronde (/) – Nr. 4 voorronde (/)
18u50        Nr. 6 voorronde (/) – Nr. 3 voorronde (/)

 

8 augustus wedstrijd 3 poulefase (Australian Greensome, Wit, Holendrecht):
18u00        Nr. 7 voorronde (/) – Nr. 6 voorronde (/)
18u10        Nr. 8 voorronde (/) – Nr. 4 voorronde (/)
18u20        Nr. 5 voorronde (/) – Nr. 1 voorronde (/)
18u30        Nr. 3 voorronde (/) – Nr. 2 voorronde (/)

 

 

3e ronde / halve finale

 

 

22 augustus (Canadian Greensome Ball, Geel, Bullewijk):
17u40        Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)
17u50        Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
18u00        Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
18u10        Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)

 

5 september (Texas Scramble, Rood, Holendrecht):
17u10        Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
17u20       
Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)
17u30       
Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
17u40       
Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)

19 september Bullewijk (reservedatum)
16u40
16u50
17u00
17u10

FINALEDAG: ZONDAG 22 september (Bullewijk vanaf Wit. Geel en Rood)
10u20        1e duel winnaars halve finale – Arkensas Scramble vanaf Geel
10u30        Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek) – Arkansas Scramble vanaf Rood
10u40        Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek) – Four Ball Average Ball vanaf Geel

10u50        2e duel winnaars halve finale – Four Ball Average Ball vanaf Wit