Stand zomerteamcompetitie 2024

Clearing Swipers: Bert Been, Mark IJff, Bert Koehorst, Roy Meekel, Marlon Stoffels, Huub Verhaaff (cap.) en Valentijn Wiegel

Early Birdies: Hans Florijn, Pratixa Gandhi, Mirjan Klein Hofmeijer, Ton Korfage, Luuk Nooter, Henriette de Planque, Loes Schellenberg, Johan Teunisse (cap.) en Jannie Zeeman

Fore Bankers: Geert Jan van Leeuwen, Roelof de Haan, Ralph Huizenga en Derek van Mourik

Goeiste Vrienden: Jaap Beunder, Piet Bezemer, Rene van Geldorp, Wiljo Ket (cap.), Joop Rodenburg en Maarten Verhoeven

International Hazards: Jurgen Docter (cap.), Klaas van Duin, Taco den Iseger, Anthony van Tilburg en Paul Tuuk

Long Putters: Hanny van Arkel, Hans Bak, Jos Goedemans, Suze Jongbloed, Patrick Leuven en Dick Ronchetti (cap.)

Orange Whips: Leo Copier, Fabien Costerg, Robertjan Kruunenberg, Bart Ooijevaar, Lucas Vente, Britt van Waarde-Timmerman (cap.)

Rastabol: Hans-Dirk Bakker, Carmen Bebseler, Peter Huizinga, Jeanne van der Linden, Ruud Schreurs (cap.), Niels Thomsen en Annetta van Velzen

 

 

E I N D S T A N D   V O O R R O N D E

 

 

 

 

 

 

 

GESP.

PUNTEN

Voor

 

Tegen

1

Goeiste Vrienden

7

12

40

*

23

2

Long Putters

7

10

34,5

*

28,5

3

Orange Whips

7

10

34

*

29

4

Fore Bankers

7

7

30

*

33

5

Early Birdies

7

6

31,5

*

31,5

6

International Hazards

7

5

28,5

*

34,5

7

Rastabol

7

5

27,5

*

35,5

8

Clearing Swipers

7

1

26

*

37

 

 

4 april wedstrijd 1 voorronde (Canadian Greensome, Geel, Holendrecht):
17u40       Fore Bankers (RdH/RH) – Clearing Swipers (BB/HV)                   5,5 – 3,5
17u50       Internat Hazards (JD/KvD) - Long Putters (HvA/PL)                     4 - 5
18u00       Early Birdies (JZ/PG) – Orange Whips (BvW/LV)                         4,5 – 4,5
18u10       Rastabol (HDB/PH) - Goeiste Vrienden (MV/WK)                        1,5 – 7,5

                 
18 april wedstrijd 2 voorronde (Kansas Scramble, Rood, Holendrecht):
17u50       Orange Whips (BO/RK) – Rastabol (CB/JvdL)                             6 - 3

18u00       Goeiste Vrienden (RvG/JB) – Fore Bankers (DvM/GJvL)            5,5 – 3,5
18u10       Clearing Swipers (BK/MIJ) - Internat Hazards (AvT/KvD)            4 - 5
18u20       Long Putters (JG/DR) - Early Birdies (PG/JT)                              4,5 – 4,5
                 
2 mei wedstrijd 3 voorronde (Four Ball Better Ball, Blauw, Bullewijk):
18u00       Clearing Swipers (MS/RM) – Rastabol AvV(RS/)                         3,5 – 5,5
18u10       Fore Bankers (RH/DvM) - Long Putters (DR/PL)                         4,5 – 4,5
18u20       Internat Hazards (AvT/JD) - Early Birdies (MKH/JZ)                    3 - 6
18u30       Orange Whips (LC/RK) – Goeiste Vrienden (JR/MV)                   5 - 4

16 mei wedstrijd 4 voorronde (Australian Greensome, Rood, Holendrecht):
18u30       Long Putters (HvA/JG) – Goeiste Vrienden (JB/JR)                     2,5 – 6,5
18u40       Fore Bankers (GJvL/RdH) - Internat Hazards (TdI/PT)                5,5 – 3,5
18u50       Clearing Swipers (BB/MIJ) – Orange Whips (RK/LV)                   4 - 5
19u00       Early Birdies (MKH/LN) - Rastabol (AvV/RS)                               4,5 – 4,5


30 mei wedstrijd 5 voorronde (Texas Scramble, WIT, Bullewijk):
18u30       Fore Bankers (RH/GJvL)- Early Birdies (JT/LN)                          5 - 4
18u40       Clearing Swipers(BL/MS) - Goeiste Vrienden (MV/WK)              4 - 5
18u50       International Hazards (JD/TdI) - Orange Whips (BO/RK)            4,5 - 4,5
19u00       Long Putters (PL/JG) – Rastabol (AvV/RS)                                 5 - 4


13 juni wedstrijd 6 voorronde (Four Ball Average Ball, Blauw, Holendrecht):
18u30       Clearing Swipers (BB/RM) - Long Putters (HvA/DR)                   2,5 - 6,5
18u40       Early Birdies (PG/JT) – Goeiste Vrienden (JR/WK)                     3,5 - 5,5
18u50       Fore Bankers (RdH/DvM)  - Orange Whips (BvW/BO)                2,5 - 6,5
19u00       Internat Hazards (Atv/TdI) - Rastabol (CB/HDB)                         5,5 – 3,5


27 juni wedstrijd 7 voorronde (Arkansas Scramble, Geel, Bullewijk):
18u30       Rastabol (CB/JvdL) – Fore Bankers (RdH/RH)                           5,5 – 3,5
18u40       Long Putters (HB/PL) - Orange Whips (LC/LV)                           6,5 – 2,5
18u50       Clearing Swipers (MS/HV) - Early Birdies (JZ/JT)                       4,5 – 4,5
19u00       Internat Hazards (TdI/PT) - Goeiste Vrienden (WK/RvG)            3 – 6

 

 

T U S S E N S T A N D   P O U L E - A

 

 

 

 

 

 

 

GESP.

PUNTEN

Voor

 

Tegen

1

Goeiste Vrienden (nr 1)

1

6

3,5

*

5,5

2

Fore Bankers (nr 4)

1

5,5

5,5

*

3,5

3

Early Birdies (nr 5)

1

5

5,5

*

3,5

4

Clearing Swipers (nr 8)

1

0,5

3,5

*

5,5

             

 

T U S S E N S T A N D   P O U L E - B

 

 

     

 

 

GESP.

PUNTEN

Voor

 

Tegen

1

Orange Whips (nr 3)

1

7

7

*

2

2

Long Putters (nr 2)

1

6

4,5

*

4,5

3

International Hazards (nr 6)

1

3,5

4,5

*

4,5

4

Rastabol (nr 7)

1

2,5

2

*

7

 

 

11 juli wedstrijd 1 voorronde (Four Ball Better Ball, Geel, Holendrecht):
18u30       Goeiste Vrienden (JB/MV) – Fore Bankers (RH/GJvL)                  3,5 – 5,5
18u40       Long Putters (HvA/HB) – International Hazards (TdI/KvD)            4,5 – 4,5
18u50       Orange Whips (FC/BvW) – Rastabol (PH/RS)                               7 - 2
19u00       Early Birdies (TK/MKH) – Clearing Swipers (BK/HV)                     5,5 – 3,5

 

25 juli wedstrijd 9 voorronde (Texas Scramble, Rood, Bullewijk):
18u20       Long Putters (/) – Rastabol (/)
18u30       Clearing Swipers (/) – Goeiste Vrienden (/)
18u40       Early Birdies (/) – Fore Bankers (/)
18u50       International Hazards (/) – Orange Whips (/)

 

8 augustus wedstrijd 3 poulefase (Australian Greensome, Wit, Holendrecht):
18u00       Rastabol (/) – International Hazards (/)
18u10       Clearing Swipers (/) – Fore Bankers (/)
18u20       Early Birdies (/) – Goeiste Vrienden (/)
18u30       Orange Whips (/) – Long Putters (/)

 

 

3e ronde / halve finale

 

 

22 augustus (Canadian Greensome Ball, Geel, Bullewijk):
17u40       Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)
17u50       Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
18u00       Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
18u10       Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)

 

5 september (Texas Scramble, Rood, Holendrecht):
17u10       Nr. 1 Poule A (/) – Nr. 2 Poule B (/)
17u20      
Nr. 1 Poule B (/) – Nr. 2 Poule A (/)
17u30      
Nr. 4 Poule A (/) – Nr. 4 Poule B (/)
17u40      
Nr. 3 Poule A (/) – Nr. 3 Poule B (/)

19 september Bullewijk (reservedatum)
16u40
16u50
17u00
17u10

FINALEDAG: ZONDAG 22 september (Bullewijk vanaf Wit. Geel en Rood)
10u20       1e duel winnaars halve finale – Oklahoma Scramble vanaf Geel
10u30      
Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek) – Oklahoma Scramble vanaf Rood
10u40       Verliezers halve finale (om 3e en 4e plek) – Four Ball Average Ball vanaf Geel

10u50       2e duel winnaars halve finale – Four Ball Average Ball vanaf Wit