Het 17e seizoen van de GCAA-matchplaycompetitie met een mooi aantal deelnemers en dientengevolge een extra afvalronde!
Kilian pakt met gedegen spel overtuigend zijn eerste individuele titel, de objectieve beschouwer verwacht dat het niet de enige zal blijven...
1e ronde | |||||||||
min. 9 holes | t/m 01.07 | ||||||||
INDELING | |||||||||
Poule A: | Poule B: | Poule C: | |||||||
Kilian Steen | Eduardo Franco | Chi Kwong Wu | |||||||
Hans Bak | Ruud Schreurs | Niels Thomsen | |||||||
Marion van Hees | Jos Goedemans | Anthony van Tilburg | |||||||
Patrick Leuven | Christiaan Keizer | Wendely Prinsen | |||||||
Anthoinette Achterberg | |||||||||
Poule D: | Poule E: | Poule F: | |||||||
Johnny Hasnain | Remco Lausberg | Loes Schellenberg | |||||||
Jan van Beurden | Hans van de Meerakker | Bert Koehorst | |||||||
Dick Ronchetti | Gerald de Haan | Maarten Voogt | |||||||
Wiljo Ket | Hajo Prinsen | Alexander Briejer | |||||||
Poule G: | |||||||||
Hans-Dirk Bakker | |||||||||
Joop Rodenburg | |||||||||
Nikhilesh Desai | |||||||||
Hans Florijn | |||||||||
John Offerman | |||||||||
DATUM, LOCATIE | WEDSTRIJD | UITSLAG | STAND | ||||||
spelers (winnaar links) | delta & rest (#holes) | positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten | |||||||
Poule A: | |||||||||
10.05, Purmerend |
Kilian - Patrick |
9&7 (18) | 1. Kilian 3-15 | ||||||
20.05, Purmerend |
Kilian - Hans B |
4&3 (18) | 2. Patrick 3-11 | ||||||
24.05, A'dam ZO |
Marion - Hans B |
3&2 (9) | 3. Marion 3-7 (gemmp: 2.33; ahps: -2.75) | ||||||
17.06, 's Hertogenbosch |
Kilian - Marion |
5&3 (18) | 4. Hans B 3-3 | ||||||
25.06, Velsen Zuid |
Patrick - Marion | 3&2 (18) | |||||||
02.07, A'dam ZO |
Patrick -Hans B | 5&3 (9) | |||||||
Poule B: | |||||||||
18.05, A'dam ZO |
Ruud - Christiaan |
2&1 (9) | 1. Eduardo 3-15 | ||||||
05.06, A'dam ZO |
Christiaan - Jos |
2&1 (9) | 2. Ruud 3-11 | ||||||
13.06, A'dam ZO |
Ruud - Jos |
2 up (9) | 3. Christiaan 3-7 (gemmp: 2,33; ahps: -0.75) | ||||||
19.06, Almere |
Eduardo -Ruud | 5&3 (18) | 4. Jos 3-3 | ||||||
27.06, A'dam ZO |
Eduardo -Jos | 1 up (9) | |||||||
29.06, Almere |
Eduardo -Christiaan | 1 up (9) | |||||||
Poule C: | |||||||||
08.05, Alphen a/d Rijn |
Chi Kwong - Anthony | 2&1 (18) | 1. Wendely 4-20 | ||||||
09.05, Naarden |
Chi Kwong - Niels | 6&4 (18) | 2. Chi Kwong 4-16 | ||||||
21.05, Alphen a/d Rijn |
Anthony - Anthoinette | 6&4 (18) |
3. Anthony 4-12 (gemmp: 3) |
||||||
22.05, Maarsbergen |
Wendely - Chi Kwong | 2 up (18) | 4. Niels 4-8 | ||||||
23.05, Maarsbergen |
Wendely - Anthoinette | 4&3 (18) | 5. Anthoinette 4-4 | ||||||
27.05, Maarsbergen |
Wendely - Niels |
4&3 (18) | |||||||
02.06, Nunspeet |
Anthony - Niels |
3&1 (18) | |||||||
05.06, Maarsbergen |
Wendely - Anthony |
3&1 (18) | |||||||
17.06, 's Hertogenbosch |
Chi Kwong - Anthoinette |
3&2 (18) | |||||||
24.06, A'dam ZO |
Niels - Anthoinette | 3&2 (9) | |||||||
Poule D: | |||||||||
21.05, Purmerend |
Dick - Wiljo |
3&1 (18) | 1. Dick 2-8 (ahps: 2) |
||||||
23.05, Velsen Zuid |
Dick - Johnny |
AS (18) | 2. Johnny 2-8 (ahps: 0,5) |
||||||
02.06, Cruquius |
Johnny - Wiljo |
1 up (18) | 3. Wiljo 2-2 (gemmp: 1) | ||||||
Poule E: | |||||||||
11.05, Houten |
Remco - Hans vdM |
3&2 (9) | 1. Remco 3-15 | ||||||
21.05, Maarsbergen |
Hans vdM - Hajo |
1 up (9) | 2. Gerald 3-11 | ||||||
24.05, Maarsbergen |
Gerald - Hajo |
1 up (18) | 3. Hans vdM 3-7 (gemmp: 2.33; ahps: -8.25) | ||||||
02.06, Maarsbergen |
Remco - Hajo |
3&1 (18) | 4. Hajo 3-3 | ||||||
11.06 A'dam ZO |
Gerald - Hans vdM |
4&3 (9) | |||||||
13,06, Wijdewormer |
Remco - Gerald |
3&1 (18) | |||||||
Poule F: | |||||||||
25.04, A'dam ZO |
Maarten - Bert |
2 up (9) | 1. Loes 3-15 | ||||||
09.05, A'dam ZO |
Loes - Maarten | 9&7 (18) | 2. Maarten 3-11 | ||||||
09.05, A'dam ZO |
Loes - Bert |
1 up (9) | 3. Alexander 3-7 (gemmp: 2.33; ahps: -1) | ||||||
04.06, A'dam ZO |
Loes - Alexander |
3&1 (18) | 4. Bert 3-3 | ||||||
10.06, Wilnis |
Maarten - Alexander |
1 up (18) | |||||||
09.06, A'dam ZO |
Alexander - Bert | 2 up (9) | |||||||
Poule G: | |||||||||
02.06, Alkmaar |
Nikhilesh - Hans-Dirk |
2&1 (18) | 1. Nikhilesh 3-15 | ||||||
09.06, A'dam ZO |
Joop - Hans F |
3&1 (9) | 2. Hans-Dirk 3-7 (ahps: 2,25) |
||||||
16.06, Nunspeet |
Hans-Dirk - Joop |
5&3 (9) | 3. Hans F 3-7 (gemmp: 2.33; ahps: -5,25) |
||||||
16.06, Nunspeet |
Nikhilesh - Hans F |
4&2 (9) | 4. Joop 3-7 (gemmp: 2.33; ahps: -8,25) |
||||||
16.06, Nunspeet |
Nikhilesh - Joop |
4&3 (9) | |||||||
16.06, Nunspeet |
Hans F - Hans-Dirk |
2&1 (9) | |||||||
INDELING |
DATUM, LOCATIE |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
|
|
|
|||
achtste finales |
|
|
|
|
|
||||
18 holes |
t/m 29.07 |
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(1) F1 - C3 |
12.07,
|
Loes -
|
3&1 (18) |
|
[eagle Loes] |
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(2) A1 - E2 |
18.07,
|
Kilian - Gerald |
5&4 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(3) B1 - F2 |
07.07,
|
Eduardo -
|
5&4 (18) |
|
[eagle Eduardo] |
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(4) E1 - C2 |
11.07,
|
Remco -
|
2 up (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(5) B2 - A2 |
24.07,
|
Ruud - Patrick |
3&1 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(6) G2 - D1 |
28.07, Heelsum |
Hans-Dirk - Dick |
5&4 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(7) D2 - C1 |
23.07,
|
Johnny -
|
4&3 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(8) G1 - B3 |
14.07,
|
Nikhilesh -
|
4&2 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
kwartfinales |
|
|
|
|
|
|
|||
18 holes |
t/m 23.08 |
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(i)
|
29.08,
|
Kilian -
|
3&1 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(ii)
|
21.08,
|
Remco -
|
4&2 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(iii)
|
24.08,
|
Hans-Dirk - Ruud
|
2 up (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(iv)
|
25.08,
|
Nikhilesh -
|
4&2 (18) |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
halve finales |
|||||||||
18 holes |
t/m 10.09 |
||||||||
(a)
|
07.09,
|
Kilian -
|
5&3 (18) |
||||||
(b)
|
03.09,
|
Hans-Dirk -
|
2&1 (18) |
||||||
finale |
|||||||||
18 holes |
t/m 29.09 |
||||||||
winnaar (a) -
|
21.09,
|
Kilian -
|
7&6 (18) |
||||||