Het 19e seizoen van de GCAA-matchplaycompetitie alweer - de 15 oorspronkelijke kanonnenvoer-kandidaten werden tijdens de Pinksterdagen nog aangevuld met 9 toptalenten.
Jacques Kuipers mocht na een coronerend seizoen (dat vanwege een uit-uit-uitgestelde finale alsnog 9 maanden duurde) zijn vierde titel incasseren, waarmee hij op gelijke hoogte komt met conculega Roersma...!
1e ronde |
||||||
min. 9 holes | t/m 09.08 | |||||
INDELING | ||||||
Poule A: | Poule B: | Poule C: | ||||
Gerald de Haan | Hans van de Meerakker | Chi Kwong Wu | ||||
Anthony van Tilburg | Ruud Schreurs | Luuk Nooter | ||||
Dick Ronchetti | Marion van Hees | Nikhilesh Desai | ||||
Maarten Verhoeven | Hans Bak | Evelien Cornielje | ||||
Poule D: | Poule E: | Poule F: | ||||
Jacques Kuipers | Kilian Steen | Loes Schellenberg | ||||
Maarten van Rutte | Hans Florijn | Hans-Dirk Bakker | ||||
Fabien Kosterg | Johnny Hasnain | Remco Lausberg | ||||
Jurgen Docter | Richard Cornielje | Irene Smit | ||||
DATUM, LOCATIE | WEDSTRIJD | UITSLAG | STAND | |||
spelers (winnaar links) | delta & rest (#holes) | positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten | ||||
Poule A: | ||||||
10.06, Wijdewormer |
Gerald - Dick |
3 & 1 (18) | 1. Gerald 3-13 | |||
18.06, A'dam N |
Gerald - Maarten V |
1 up (18) | 2. Maarten V 3-9 (ahps: 4) | |||
23.06, Alphen a/d Rijn |
Gerald - Anthony |
AS (18) | 3. Anthony 3-9 (ahps: -1) | |||
30.06, Alphen a/d Rijn |
Maarten V - Anthony |
5 & 4 (18) | 4. Dick 3-5 | |||
09.07, A’dam N |
Maarten V - Dick |
AS (18) | ||||
13.07, Alphen a/d Rijn |
Anthony - Dick |
4 & 3 (18) | ||||
Poule B: | ||||||
16.06, A'dam ZO |
Ruud - Marion |
2 & 1 (9) | 1. Marion 3-11 (ahps: 4,5) | |||
28.06, A'dam ZO |
Marion - Hans vdM |
3 & 2 (9) | 2. Hans vdM 3-11 (ahps: 3,75) (*) | |||
04.07, A'dam ZO |
Hans vdM - |
2 & 1 (9) | 3. Ruud 3-11 (ahps: 3,75) (*) | |||
05.07, A'dam ZO |
Ruud - Hans B |
3 & 2 (9) | 4. Hans B 3-3 | |||
19.07, A'dam ZO |
Hans vdM - Hans B |
4 & 3 (9) | (*): Hans vdM boven Ruud vanwege onderling resultaat | |||
20.07, A'dam ZO |
Marion - Hans B |
3 & 1 (9) | ||||
Poule C: | ||||||
12.06, A'dam ZO |
Chi Kwong - Luuk |
5 & 4 (18) | 1. Nikhilesh 3-15 | |||
19.06, A'dam ZO |
Nikhilesh - Luuk |
2 up (18) | 2. Chi Kwong 3-11 | |||
19.06, A'dam ZO |
Chi Kwong - Evelien |
2 up (18) | 3. Luuk 3-7 (ahps: -3) | |||
10.07, Utrecht |
Luuk - Evelien |
3 & 2 (18) | 4. Evelien 3-3 | |||
16.07, A'dam ZO |
Nihilesh - Chi Kwong |
2 & 1 (18) | ||||
17.07, Almere |
Nikhilesh - Evelien |
7 & 6 (18) | ||||
Poule D: | ||||||
10.06, A'dam ZO |
Fabien - Jurgen |
3 & 1 (9) | 1. Fabien 3-11 (ahps: 6,25) | |||
13.06, Den Haag |
Jacques - Maarten vR |
5 & 4 (18) | 2. Maarten vR 3-11 (ahps: 1,5) | |||
23.07, A'dam ZO |
Maarten vR - Jurgen |
3 & 2 (9) | 3. Jacques 3-11 (ahps: 0,5) | |||
29.07, A'dam ZO |
Fabien - Jacques |
6 & 5 (18) | 4. Jurgen 3-3 | |||
09.08, A'dam ZO |
Maarten vR - Fabien |
2 & 1 (9) | ||||
11.08, A'dam ZO |
Jacques - Jurgen |
2 up (9) | ||||
Poule E: | ||||||
17.06, Utrecht |
Johnny - Hans F |
5 & 3 (18) | 1. Johnny 3-13 | |||
19.06, A'dam ZO |
Kilian - Richard |
4 & 2 (18) | 2. Kilian 3-11 | |||
26.06, Heemskerk |
Kilian - Hans F |
6 & 5 (18) | 3. Richard 3-9 (ahps: 1,5) | |||
10.07, Utrecht |
Johnny - Richard |
AS (18) | 4. Hans F 3-3 | |||
25.07, A'dam ZO |
Johnny - Kilian |
1 up (18) | ||||
27.07, Benthuizen |
Richard - Hans F |
5 & 4 (9) | ||||
Poule F: | ||||||
17.06, Cruquius |
Loes - Hans-Dirk |
5 & 4 (18) | 1. Loes 3-15 | |||
17.06, Cruquius |
Remco - Irene |
1 up (18) | 2. Remco 3-11 | |||
29.06, Benthuizen |
Irene - Hans-Dirk |
3 & 2 (18) | 3. Irene 3-7 (ahps: -1) | |||
01.07, Nunspeet |
Loes - Remco |
6 & 5 (18) | 4. Hans-Dirk 3-3 | |||
16.07, A'dam N |
Loes - Irene |
4 & 2 (18) | ||||
28.07, Zeewolde |
Remco - Hans-Dirk |
5 & 4 (18) | ||||
INDELING | DATUM, LOCATIE | WEDSTRIJD | UITSLAG | |||
achtste finales |
||||||
18 holes | t/m 30.08 | |||||
(1) E3 - A1 |
24.08, Cruquius |
Richard - Gerald |
7 & 6 | |||
(2) C2 - B2 |
06.09, |
Chi Kwong - Hans vdM |
2 & 1 | |||
(3) B1 - A3 |
27.08, A'dam ZO |
Marion - Anthony |
3 & 2 | |||
(4) F1 - D2 |
19.08, A'dam ZO |
Loes - Maarten vR |
4 & 2 | |||
(5) D3 - E1 |
------- | Jacques - Johnny |
WO | (niet gespeeld wegens slecht weer c.q. vakantie) | ||
(6) F2 - A2 |
22.08, Almere |
Remco - Maarten V |
5 & 4 | |||
(7) B3 - D1 |
28.08, A'dam ZO |
Ruud - Fabien |
8 - 1 | (op 10e hole gestaakt wegens onweer) | ||
(8) C1 - E2 |
23.08 // 11.09, A'dam ZO |
Nikhilesh - Kilian |
AS // 2 & 1 | (2e match na onbesliste 1e) | ||
kwartfinales |
||||||
18 holes | t/m 20.09 | |||||
(I) winnaar (1) - winnaar (2) |
15.09, A'dam ZO |
Richard - Chi Kwong |
1 up | (19e hole) | ||
(II) winnaar (4) - winnaar (3) |
17.09, A'dam ZO |
Loes - |
2 & 1 | |||
(III) winnaar (5) - winnaar (6) |
18.09, Almere |
Jacques - Remco |
1 up | (20e hole) | ||
(IV) winnaar (7) - winnaar (8) |
20.09, A'dam ZO |
Ruud - Nikhilesh |
7 & 5 | |||
halve finales |
||||||
18 holes | t/m 11.10 | |||||
(i) winnaar (I) - winnaar (II) |
02.10, A'dam ZO |
Richard - Loes |
3 & 1 | |||
(ii) winnaar (III) - winnaar (IV) |
13.10, A'dam ZO |
Jacques - |
3 & 2 | |||
finale |
||||||
18 holes | t/m 01.11 | |||||
winnaar (ii) - winnaar (i) | 26.03.21, A'dam ZO |
JACQUES - |
6 & 5 |