Teamsamenstellingen 2022:
Rastabol Hans-Dirk Bakker, Carmen Bebseler, Peter Huizinga, Jeanne van der Linden (res), Ruud Schreurs (captain), Niels Thomsen en Annetta van Velzen
Goeiste Vrienden Michael Bentley, Jaap Beunder, Piet Bezemer (captain), Rene van Geldorp, Wiljo Ket, Aashvin Mishra (res), Joop Rodenburg en Maarten Verhoeven
Long Putters Hanny van Arkel, Hans Bak, Jos Goedemans, Patrick Leuven en Dick Ronchetti (captain)
Clearing Swipers Bert Been, Mark IJff, Bert Koehorst, Marlon Stoffels, Huub Verhaaff (captain) en Valentijn Wiegel
Orange Whips Leo Copier, Fabien Costerg, Bart Ooijevaar, Lucas Vente, Britt van Waarde-Timmerman (captain) en Robin van Waarde
Early Birdies Pratixa Gandhi, Ton Korfage (res), Luuk Nooter, Henriette de Planque (res), Johan Teunisse (captain) en Jannie Zeeman
FROMteam Sander van Hoeve, Mirjan Klein Hofmeijer, Olfert Langerak (captain), Derek van Mourik en Rob van Nifterick
International Hazards Jurgen Docter (captain), Klaas van Duin, Olaf Rietkerken, (res), Job Reijntjes (res), Jan-Joep Ritzen, Kilian Steen (res) en Paul Tuuk
|
14 april wedstrijd 1 voorronde (Fourball Betterball, Geel, Bullewijk):
17u30 FROMteam (SvH/MKH) – Clearing Swipers (BK/MIJ) 5 - 4
17u40 International Hazards (JD/KvD) – Long Putters (HB/PL) 5,5 - 3,5
17u50 Early Birdies (PG/LN) – Orange Whips (BO/RvW) 5 - 4
18u00 Rastabol (PH/AvV) – Goeiste Vrienden (JB/WK) 6 - 3
28 april wedstrijd 2 voorronde (Australian Greensome, Rood, Holendrecht):
17u50 Long Putters (HvA/DR) – Early Birdies (JT/JZ) 5,5 - 3,5
18u00 Orange Whips (LC/BvWT) – Rastabol (CB/RS) 7,5 - 1,5
18u10 Goeiste Vrienden (PB/RvG) – FROMteam (OL/RvN) 5,5 - 3,5
18u20 Clearing Swipers (BB/HV) – International Hazards (JD/PT) 6 - 3
12 mei wedstrijd 3 voorronde (Texas Scramble, Blauw, Bullewijk):
18u20 Clearing Swipers (MS/VW) – Rastabol (HDB/AvV) 4,5 - 4,5
18u30 FROMteam (SvH/RvN) – Long Putters (JG/DR) 2 - 7
18u40 International Hazards (JJR/PT) – Early Birdies (LN/JT) 2,5 - 6,5
18u50 Orange Whips (LV/RvW) – Goeiste Vrienden (RvG/MV) 2,5 - 6,5
26 mei wedstrijd 4 voorronde (Fourball Averageball, WIT, Holendrecht):
18u40 Long Putters (HB/PL) – Goeiste Vrienden (JB/MV) 2,5 - 6,5
18u50 FROMteam (MKH/DvM) – International Hazards (JD/PT) 7 - 2
[2 juni 17u50] Clearing Swipers (MS/HV) – Orange Whips (FC/LC) 2 - 7
19u00 Early Birdies (LN/TK) – Rastabol (HDB/RS) 3,5 - 5,5
9 juni wedstrijd 5 voorronde (Fourball Betterball, Geel, Holendrecht):
18u30 FROMteam (MKH/OL) – Early Birdies (JZ/PG) 2 - 7
18u40 Clearing Swipers(BB/MIJ) – Goeiste Vrienden (PB/WK) 5 - 4
18u50 International Hazards (JD/KvD) – Orange Whips (FC/RvW) 4 - 5
19u00 Long Putters (HvA/JG) – Rastabol (NT/PH) 3 - 6
23 juni wedstrijd 6 voorronde (Kansas Scramble, Rood, Holendrecht):
18u30 Clearing Swipers (BK/HV) – Long Putters (HvA/PL) 5 - 4
18u40 Early Birdies (JZ/PG) – Goeiste Vrienden (RvG/WK) 3,5 - 5,5
18u50 FROMteam (SvH/DvM) – Orange Whips (LC/BvO) 6 - 3
19u00 International Hazards (JD/KvD) – Rastabol (CB/RS) 4,5 - 4,5
7 juli wedstrijd 7 voorronde (Canadian Greensome, WIT, Bullewijk):
18u20 Rastabol (HDB/PH) – FROMteam (RvN/FR) 5,5 - 3,5
18u30 Long Putters (PL/HB) – Orange Whips (RvW/LV) 6 - 3
18u40 Clearing Swipers (BK/VW) – Early Birdies (PG/JZ) 3,5 - 5,5
[14 juli 19u00] International Hazards (JD/PT) – Goeiste Vrienden (MB/WK) 6 - 3
EINDSTAND POULE A | GESP. | PUNTEN | Voor | Tegen | ||||||
1 | Orange Whips | 3 | 9 | 17,5 | * | 9,5 | ||||
2 | Rastabol | 3 | 7 | 12,5 | * | 14,5 | ||||
3 | International Hazards | 3 | 6,5 | 13,5 | * | 13,5 | ||||
4 | Clearing Swipers | 3 | 3,5 | 10,5 | * | 16,5 |
EINDSTAND POULE B | GESP. | PUNTEN | Voor | Tegen | ||||||
1 | FROMteam | 3 | 8 | 17 | * | 10 | ||||
2 | Early Birdies | 3 | 7 | 12 | * | 15 | ||||
3 | Long Putters | 3 | 6 | 13,5 | * | 13.5 | ||||
4 | Goeiste Vrienden | 3 | 5 | 11,5 | * | 15,5 |
21 juli wedstrijd 1 poulefase (Australian Greensome, Geel, Holendrecht):
18u20 Rastabol (PH/NT) – Clearing Swipers (MS/MIJ) 6 - 3
18u30 Early Birdies (LN/JT) – Long Putters (HvA/HB) 5 - 4
18u40 Goeiste Vrienden (MB/WK) – FROMteam (OL/DvM) 3 - 6
18u50 Orange Whips (FC/BO) – International Hazards (KvD/PT) 7 - 2
4 augustus wedstrijd 2 poulefase (Fourball Averageball, Rood, Bullewijk):
18u20 Early Birdies (PG/JZ) – FROMteam (SvH/MKH) 2,5 - 6,5
18u30 International Hazards (JD/KvD) – Rastabol (HDB/CB) 6 - 3
18u40 Orange Whips (BvWT/RvW) – Clearing Swipers (BB/VW) 5 - 4
18u50 Long Putters (HB/PL) – Goeiste Vrienden (JB/PB) 5 - 4
18 augustus wedstrijd 3 poulefase (Texas Scramble, Blauw, Holendrecht):
17u50 FROMteam (SvH/RvN) – Long Putters (PL/DR) 4,5 - 4,5
18u00 International Hazards (JD/PT) – Clearing Swipers (HV/MIJ) 5,5 - 3,5
18u10 Rastabol (PH/RS) – Orange Whips (BO/LV) 3,5 - 5,5
18u20 Goeiste Vrienden (PB/RvG) – Early Birdies (PG/JT) 4,5 - 4,5
Fase 3e (“halve finales”)
1 september (Fourball Betterball, Geel, Bullewijk):
17u00 International Hazards (-/-) – Long Putters (-/-) N/S
17u10 Clearing Swipers (BK/VW) – Goeiste Vrienden (JB/WK) 3,5 - 5,5
17u20 Orange Whips (LC/BO) – Early Birdies (JZ/LN) 3,5 - 5,5
17u30 FROMteam (OL/RvN) – Rastabol (RS/NT) 2,5 - 6,5
15 september (Australian Greensome, Blauw, Holendrecht):
16u40 FROMteam (SvH/DvM) – Rastabol (CB/RS) 3,5 - 5,5
16u50 Orange Whips (BvW/LV) – Early Birdies (JT/HF) 6 - 3
17u00 Clearing Swipers (MS/BB) – Goeiste Vrienden (PB/MV) 3 - 6
17u10 International Hazards (JD/KS) – Long Putters (HB/HvA) 4,5 - 4,5
FINALEDAG: ZONDAG 25 september 2022!
{FAB, Geel}
Bul, 12u50 Rastabol (HDB/PH) - Orange Whips (FC/RvW) 5 - 4
Hol, 12u50 Early Birdies (HF/LS ai) - FROMteam (MKH/DvM) 3 - 6
{TS. Rood}
Bul, 13u00 Early Birdies (---) - FROMteam (---) 6 - 3 (geen afvaardiging FROMteam)
Hol, 13u00 Rastabol (CB/JvdL) - Orange Whips (BO/LV) 3,5 - 5,5
|
(*) boven eerstvolgend team geëindigd obv rangschikking in eerstvoorafgaande pouleronde