Ruud bij Max op roze wolk
Met 23 andere enthousiastelingen meldde ik me heel vroeg op Pinksterzaterdag op de Hoge Dijk voor 9 ludieke holes. Na afloop wist ook ik hoe een historische overwinning voelde...
Met 23 andere enthousiastelingen meldde ik me heel vroeg op Pinksterzaterdag op de Hoge Dijk voor 9 ludieke holes. Na afloop wist ook ik hoe een historische overwinning voelde...
Het 15e seizoen van de GCAA-matchplaycompetitie, veelvuldige kampioenen Fred en Jacques slaan een jaartje over.
Kwaliteit verloochent zich niet, een zeer moeizame start in deze jaargang is na 5 opeenvolgende overwinningen volledig weggepoetst. Gefeliciteerd Loes!
1e ronde |
|||||||||
min. 9 holes |
t/m 19.06 |
||||||||
INDELING |
|||||||||
Poule A: |
|
Poule B: |
|
Poule C: |
|
Poule D: |
|
||
Loes Schellenberg |
|
Chi Kwong Wu |
|
Kilian Steen |
|
Remco Lausberg |
|
||
Ruud Schreurs |
|
Peter Huizinga |
|
Maarten Voogt |
|
Renée van Lohuizen |
|
||
Hanny van Arkel |
|
Hans van de Meerakker |
|
Fabien Costerg |
|
Jos Goedemans |
|
||
Wendely Prinsen |
|
Luuk Nooter |
|
Pieter Jan Koorn |
|
Hajo Prinsen |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
Poule E: |
|
Poule F: |
|
Poule G: |
|
|
|
||
Hans-Dirk Bakker |
|
Johnny Hasnain |
|
Piet Bezemer |
|
|
|
||
Dick Ronchetti |
|
Joop Rodenburg |
|
Anthony van Tilburg |
|
|
|
||
Hans Bak |
|
Hans Florijn |
|
Wiljo Ket |
|
|
|
||
Patrick Leuven |
|
Niels Thomsen |
|
Irene Smit |
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
||
DATUM, LOCATIE |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
STAND |
||||||
spelers (winnaar links) |
delta & rest (#holes) |
positie. speler #wedstrijden-#wedstrijdpunten |
|||||||
Poule A: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20.05,
|
Wendely - Hanny |
1-up (18) |
|
|
1. Wendely 3-15 |
|
|
|
|
26.05,
|
Hanny - Loes |
1-up (18) |
|
|
2. Hanny 3-11 |
|
|
|
|
01.06,
|
Wendely - Loes |
6&5 (18) |
|
|
3. Loes 3-7 |
(54 holes, ahps: -0,5) |
|
|
|
03.06,
|
Wendely - Ruud |
8&6 (18) |
|
|
4. Ruud 3-3 |
|
|
|
|
06.06,
|
Loes -
|
6&5 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
19.06,
|
Hanny - Ruud |
3&1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule B: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23.04,
|
Chi -
|
2-up (18) |
|
|
1. Hans v.d.M.
|
|
|
|
|
03.05,
|
Hans v.d.M. - Chi |
2-up (9) |
|
|
2. Chi
|
|
|
|
|
10.05,
|
Chi -
|
2&1 (18) |
|
|
3. Peter
|
|
|
|
|
05.06,
|
Hans v.d.M. - Luuk |
3&1 (9) |
|
|
4. Luuk
|
|
|
|
|
12.06,
|
Hans v.d.M. - Peter |
2&1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
---, --- |
Peter -
|
walk-over |
(Luuk vakantie) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule C: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24.04,
|
Fabien - Maarten |
4&3 (18) |
|
|
1. Kilian
|
|
|
|
|
10.05,
|
Kilian - Fabien |
4&3 (18) |
|
|
2. Maarten
|
|
|
|
|
11.05,
|
Kilian - Pieter Jan |
4&3 (9) |
|
|
3. Fabien
|
|
|
|
|
16.05,
|
Kilian - Maarten |
AS (18) |
|
|
-. Pieter Jan
|
|
|
|
|
07.06,
|
Maarten - Pieter Jan |
3&2 (9) |
|
|
|
|
||
|
---, --- |
Fabien - Pieter Jan |
NS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule D: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22.05,
|
Remco -
|
4&2 (18) |
|
|
1. Hajo
|
|
|
|
|
02.06,
|
Hajo -
|
2-up (9) |
|
|
2. Remco
|
|
||
|
04.06,
|
Remco - Renée |
3&2 (9) |
|
|
3. Jos
|
(ahps: -4,5) |
|
|
|
07.06,
|
Jos -
|
AS (9) |
|
|
4. Renée
|
(ahps: -9,75) |
|
|
|
12.06,
|
Hajo - Remco |
2&1 (18) |
|
|
|
|
||
|
16.06,
|
Hajo - Renée |
5&3 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule E: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04,
|
Dick - Patrick |
AS (18) |
|
|
1. Hans B.
|
|
|
|
|
11.05,
|
Hans-Dirk - Dick |
AS (18) |
|
|
2. Patrick
|
|
|
|
|
20.05,
|
Hans B. - Patrick |
2&1 (9) |
|
|
3. Dick
|
(45 holes, ahps: -2,25) |
|
|
|
25.05,
|
Hans B. - Hans-Dirk |
3&1 (9) |
|
|
4. Hans-Dirk
|
|
|
|
|
06.06,
|
Hans B. - Dick |
2&1 (9) |
|
|
|
|
|
|
|
17.06,
|
Patrick - Hans-Dirk |
1-up (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule F: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30.04,
|
Johnny - Niels |
4&3 (18) |
|
|
1. Johnny
|
|
|
|
|
31.05,
|
Johnny - Joop |
3&2 (18) |
|
|
2. Niels
|
|
|
|
|
01.06,
|
Niels -
|
1-up (9) |
|
|
3. Hans F.
|
(45 holes, ahps: -6,5) |
|
|
|
04.06,
|
Hans F.- Joop |
2-up (18) |
|
|
4. Joop
|
|
|
|
|
09.06, A'dam ZO |
Niels -
|
2-up (9) |
|
|
|
|
|
|
|
11.06,
|
Johnny - Hans F. |
7&5 (18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poule G: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16.05,
|
Wiljo -
|
3&2 (9) |
|
|
1. Anthony
|
|
|
|
|
02.06,
|
Anthony -Wiljo |
2&1 (9) |
|
|
2. Irene
|
|
|
|
|
10.06,
|
Anthony - Irene |
5&4 (18) |
|
|
3. Wiljo
|
(27 holes, ahps: -0,75) |
|
|
|
16.06,
|
Irene -
|
2&1 (9) |
|
|
-. Piet
|
|
|
|
|
---, --- |
Anthony - Piet |
walk-over |
(Piet geblesseerd) |
|
|
|
|
|
|
---, --- |
Irene -
|
walk-over |
(Piet geblesseerd) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
INDELING |
DATUM, LOCATIE |
WEDSTRIJD |
UITSLAG |
|
|
|
|||
achtste finales |
|
|
|
|
|
||||
18 holes |
t/m 24.07 |
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(1) D1 - E3 |
20.07,
|
Hajo -
|
7&6 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(2) A3 - F1 |
20.07,
|
Loes - Johnny |
4&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(3) B2 - E1 |
15.07,
|
Chi -
|
3&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(4) A1 - C2 |
18.07,
|
Wendely -
|
4&3 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(5) D2 - G1 |
09.07,
|
Remco - Anthony |
1-up |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(6) F2 - C1 |
17.07,
|
Niels -
|
3&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(7) E2 - B1 |
10.07,
|
Patrick - Hans v.d.M. |
6&5 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
(8) A2 - G2 |
22.07,
|
Hanny -
|
2-up |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
kwartfinales |
|
|
|
|
|
|
|||
18 holes |
t/m 21.08 |
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(i)
|
14.08,
|
Loes -
|
7&6 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(ii)
|
11.08,
|
Chi - Wendely |
3&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(iii)
|
27.08,
|
Remco - Niels |
1-up |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(iv)
|
23.08,
|
Patrick - Hanny |
4&3 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
halve finales |
|
|
|
|
|
|
|||
18 holes |
t/m 15.09 |
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(I)
|
13.09,
|
Loes -
|
4&3 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
(II)
|
10.09,
|
Remco - Patrick |
3&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
|||
finale |
|
|
|
|
|
|
|||
18 holes |
t/m 06.10 |
|
|
|
|
|
|||
winnaar (I) - winnaar (II) |
02.10,
|
Loes - Remco |
3&2 |
|
|
|
|||
|
|
|
|
|
|
|
Hieronder vindt u de klassementen over de stablefordcompetitie voor 2016 en de daaraan toegevoegde opties. Peter Huizinga liet er alweer geen twijfel over bestaan wie de beste stablefordspeler was over 26 weken bezien...
Totaalklassement:
Per stablefordavond levert de eigen stablefordscore een positie in de avondranglijst op. Op basis van die ranglijst worden positiepunten uitgedeeld. Het hele seizoen bestaat uit 14 stablefordavonden.
Eindstand: (na 14 avonden)
1. Peter Huizinga 76
2. Dick Ronchetti 48+3
3. Hans-Dirk Bakker 39 (gem. stbf. 15,4)
4. Henriette de Planque 39 (gem. stbf. 14,86)
5. Greet de Snoo 37
6. Annetta van Velzen 29
7. Ger de Snoo 27
8. Hanny van Arkel 24
9. Joop Rodenburg 19 (gem. stbf. 13,83)
10. Maarten Voogt 19 (gem. stbf. 11,42)
(volledige stand in te zien via Gebruikersmenu/Competitieoverzicht)
Grabbeltonklassement:
Een ingeleverde scorekaart op een stablefordavond of vrije avond (de andere donderdagen) EN een deelname aan een gespeelde teamcompetitiewedstrijd telt mee om virtuele lootjes te sparen. Gedurende het hele seizoen zijn zo tot 10 lootjes te verdienen per persoon (de eerste deelname 1 lootje, vervolgens 1 lootje per 2 keer en daarna steeds 1 lootje per 3 keer). Als één van zijn lootjes op het nieuwjaarstoernooi uit de grabbelton wordt getrokken wint de trouwe donderdagavondspeler (indien bij de trekking aanwezig!!!) een greenfee voor een topbaan in de regio.
Eindstand: (per 7 oktober)
1. Maarten Voogt: 9 loten
2 t/m 4. Jos Goedemans, Peter Huizinga, Dick Ronchetti: 8 loten
5/6. Hans-Dirk Bakker, Annetta van Velzen: 6 loten
7 t/m 14. Hanny van Arkel, Patrick Leuven, Henriette de Planque, Ruud Schreurs, Irene Smit, Ger de Snoo, Greet de Snoo, Johan Teunisse: 5 loten
15 e.v. 62 clubavondspelers: tot 4 loten
Periodeklassement:
Spelers die in een periode 3 wedstrijden of meer meedoen (en hun score invoeren!) komen in aanmerking voor een periodetitel. Hiervoor wordt het gemiddelde over hun beste 3 stablefordscores bepaald. Over het hele seizoen zijn er 2 periodes van 5 wedstrijden en 1 van 4.
Eindstand periode I: (na 4 avonden)
1. Dick Ronchetti 19
2. Peter Huizinga 16,67
3. Irene Smit 15,67
4. Hanny van Arkel 15,33
5. Rob van Nifterick 15
6. Hans-Dirk Bakker 13,67
Eindstand periode II: (na 5 avonden)
1. Annetta van Velzen 18,33
2. Greet de Snoo 17
3. Peter Huizinga 16,33
4. Henriette de Planque 16 (beste 2: gemiddeld 20)
5. Ger de Snoo 16 (beste 2: gemiddeld 17,5)
6. Joop Rodenburg 15,67
Eindstand periode III: (na 5 avonden)
1. Peter Huizinga 18 (beste 2: gemiddeld 20)
2. Hans-Dirk Bakker 18 (beste 2: gemiddeld 18,5)
3. Greet de Snoo 16
4/5. Dick Ronchetti 15 (beste 2: gemiddeld 16, beste: 18)
4/5. Ger de Snoo 15 (beste 2: gemiddeld 16, beste: 18)
6. Maarten Voogt 12,33
Eclectic klassement:
Met zijn beste bruto score per Hoge Dijk-wedstrijdhole behaald gedurende het gehele seizoen doet een speler mee voor de eclectic titel. Mee tellen alle donderdagavondscores (stablefordcompetitie en vrij) en de scores tijdens qualifying stablefordtoernooien (m.n. luilak) en strokeplaytoernooien (m.n. openings- en slottoernooi); de heren moeten wel minimaal van de gele tees spelen!
Eindstand: (per 8 oktober)
[Holendrecht+Bullewijk=totaal]
1. Peter Huizinga 37+36=73
2. Annetta van Velzen 39+36=75 (3 birdies)
3. Hans-Dirk Bakker 39+36=75 (0 birdies)
4. Dick Ronchetti 37+41=78
5. Johan Teunisse 40+39=79
6. Jaap Beunder 40+41=81
7. Leon van Seters 36+46=82 (2 birdies, 6 parren)
8. Kilian Steen 44+38=82 (2 birdies, 5 parren)
9. Hanny van Arkel 43+39=82 (1 birdy)
10. Wiljo Ket 40+42=82 (0 birdies)
De uitslagen van alle gespeelde rondes in de GCAA-zomerteamcompetitie 2016 treft u hierbij aan.
Veel verregende matches deze nazomer, zo zal de ztc-finale 2016 waarin Mission Imputtable het sterkste bleek in perspectief zeker als een heroïsche worden nabeschouwd.....
Teamsamenstellingen:
Best of Both Worlds = Hanny van Arkel, Ton Korfage, Jan Menko Minkema, Luuk Nooter, Loes Schellenberg (captain). Irene Smit
Clearing Swipers#2 = Bert Koehorst, Eric van Nigtevegt, Leon van Seters, Marlon Stoffels, Marrit Veerman, Huub Verhaaff, Valentijn Wiegel (captain)
Goeiste Vrienden = Jaap Beunder, Piet Bezemer (captain), Wiljo Ket, Pieter Jan Koorn, Joop Rodenburg, Jelle van Solkema
International Hazards = Maarten Delhez, Jurgen Docter (captain), Eppo Heemstra, Diederik Nas, Dirk Jan van Peet, Olaf Rietkerken, Niels Thomsen
Les Oisillons = Pieter van Berckel, Anneloes Blekxtoon (captain), Bastiaan Braams, Timothee Campetier de Ribes, David Chia, Adrien Kohn, Hein van der Loo, Hans Lurvink
Long Putters = Jos Goedemans, Patrick Leuven, Peter Mul, Dick Ronchetti (captain), Maarten Voogt
Mission Imputtable = Hans Bak, Sander ter Beek, Daniel Choi, Dennis Piekhaar, Stefan Pindus, Kilian Steen (captain), Chi Kwong Wu
QCap = Ruud Leever, Renée van Lohuizen (captain), Hajo Prinsen, Wendely Prinsen, Werner Sohier, Adèle Sohier Clarke, Marius van der Vorm
Saltobar = Hans-Dirk Bakker, Luuk Bitter, Peter Huizinga, Hans van de Meerakker, Ruud Schreurs (captain), Annetta van Velzen
TOERteam = Ton Groen, Erik Hofland, Mirjan Klein Hofmeijer, Olfert Langerak (captain), Rob van Nifterick
Underdogs = Ruud Bannink (captain), Hans Florijn, Inge Geerlings, Gerald de Haan, Henriette de Planque, Johan Teunisse
Weapons of Grass Destruction = Michel Bosch, Lesly Dissel, Roy Meekel, Jerry Moehamad, Mark IJff (captain)
Poule-indeling:
[POULE A] > Underdogs, Mission Imputtable, Clearing Swipers#2, International Hazards, TOERteam, Long Putters
[POULE B] > Best of Both Worlds, Saltobar, QCap, Goeiste Vrienden, Les Oisillons, Weapons of Grass Destruction
Uitslagen competitieronde 1 (14 april '16, Fourball averageball vanaf gele tees):
[POULE A]
Underdogs (IG/JT) - Mission Imputtable (KS/CKW) 3 - 6
Clearing Swipers#2 (BK/MS) - International Hazards (JD/NT) 7 - 2
TOERteam (TG/EH) - Long Putters (PL/DR) 5 - 4
[POULE B]
Best of Both Worlds (JMM/LS) - Saltobar (HDB/PH) 1 - 8
QCap (RvL/HP) - Goeiste Vrienden (WK/PJK) 3 - 6
Les Oisillons (BB/TCdR) - Weapons of Grass Destruction (RM/MIJ) 5 - 4
Uitslagen competitieronde 2 (28 april '16, Kansas scramble vanaf rode tees):
[POULE A]
Underdogs (IG/HdP) - Long Putters (PM/MV) 6,5 - 2,5
Mission Imputtable (DP/KS) - International Hazards (DJvP/NT) 5 - 4
Clearing Swipers#2 (BK/LvS) - TOERteam (OL/RvN) 5 - 4
[POULE B]
Best of Both Worlds (HvA/LN) - Weapons of Grass Destruction (RM/MIJ) 6 - 3
Saltobar (LB/Marja Bitter ai) - Goeiste Vrienden (JB/PB) 3,5 - 5,5
QCap (HP/MvdV) - Les Oisillons (DC/AK) 6,5 - 2,5
Uitslagen competitieronde 3 (12 mei '16, Australian greensome vanaf blauwe tees):
[POULE A]
[19 mei '16] Underdogs (HF/GdH) - International Hazards (JD/DJvP) 5,5 - 3,5
Mission Imputtable - TOERteam 5 - 4 (*: slechts 1 TOERteam-competitor aanwezig)
Clearing Swipers#2 (EvN/MS) - Long Putters (JG/PL) 4 - 5
[POULE B]
Best of Both Worlds (TK/IS) - Goeiste Vrienden (PB/WK) 1,5 - 7,5
Saltobar (PH/RS) - Les Oisillons (PvB/AK) 3 - 6
QCap (WS/ASC) - Weapons of Grass Destruction (LD/MIJ) 4,5 - 4,5
Uitslagen competitieronde 4 (26 mei '16, Texas scramble vanaf witte tees):
[POULE A]
Underdogs (HF/IG) - Clearing Swipers#2 (LvS/MV) 6 - 3
Mission Imputtable (StB/CKW) - Long Putters (DR/MV) 3,5 - 5,5
[25 mei '16] International Hazards (OR/NT) - TOERteam (MKH/RvN) 5,5 - 3,5
[POULE B]
Best of Both Worlds (JMM/LN) - QCap (RvL/ASC) 6,5 - 2,5
Saltobar (PH/AvV) - Weapons of Grass Destruction (RM/MIJ) 3,5 - 5,5
Goeiste Vrienden (PJK/JvS) - Les Oisillons (AB/DC) 4,5 - 4,5
Uitslagen competitieronde 5 (9 juni '16, Fourball betterball vanaf rode tees):
[POULE A]
Underdogs (HdP/JT) - TOERteam (William Burg ai/TG) 4 - 5
Mission Imputtable (HB/CKW) - Clearing Swipers#2 (MV/VW) 5 - 4
International Hazards (MD/EH) - Long Putters (JG/PM) 6 - 3
[POULE B]
Best of Both Worlds (LN/IS) - Les Oisillons (PvB/BB) 6 - 3
Saltobar (HDB/HvdM) - QCap (HP/ASC) 4,5 - 4,5
Goeiste Vrienden (JR/JvS) - Weapons of Grass Destruction (LD/RM) 5,5 - 3,5
Uitslagen competitieronde 6 (23 juni '16,Texas scramble vanaf gele tees):
[POULE A]
Underdogs (GdH/JT) - Mission Imputtable (CKW/DP) 3 - 6
Clearing Swipers#2 (BK/LvS) - International Hazards (JD/NT) 5,5 - 3,5
TOERteam (Kees Bakker ai/MKH) - Long Putters (PL/MV) 4,5 - 4,5
[POULE B]
Best of Both Worlds (HvA/LS) - Saltobar (LB/HvdM) 3,5 - 5,5
QCap (WS/Xandra Wong ai) - Goeiste Vrienden (PB/JvS) 3 - 6
Les Oisillons (TCdR/DC) - Weapons of Grass Destruction (MB/LD) 4,5 - 4,5
Uitslagen competitieronde 7 (7 juli '16, Fourball averageball vanaf rode tees):
[POULE A]
Underdogs (HF/HdP) - Long Putters (JG/DR) 3,5 - 5,5
Mission Imputtable (KS/CKW) - International Hazards (DJvP/NT) 5,5 - 3,5
Clearing Swipers#2 (BK/MS) - TOERteam (EH/OL) 4,5 - 4,5
[POULE B]
Best of Both Worlds (TK/JMM) - Weapons of Grass Destruction (LD/JM) 5 - 4
Saltobar (PH/HvdM) - Goeiste Vrienden (JB/JR) 6 - 3
QCap (RvL/ASC) - Les Oisillons (AB/BB) 4 - 5
Uitslagen competitieronde 8 (21 juli '16, Australian greensome vanaf witte tees):
[POULE A]
Underdogs (RB/GdH) - International Hazards (MD/NT) 4,5 - 4,5
Mission Imputtable (SP/CKW) - TOERteam (TG/OL) 5,5 - 3,5
Clearing Swipers#2 (EvN/MS) - Long Putters (PL/PM) 7 - 2
[POULE B]
Best of Both Worlds (LN/LS) - Goeiste Vrienden (JR/JvS) 4,5 - 4,5
Saltobar (LB/AvV) - Les Oisillons (DC/AK) 3 - 6
QCap (HP/MvdV) - Weapons of Grass Destruction (?/MIJ) 6,5 - 2,5
Uitslagen competitieronde 9 (4 augustus '16, Kansas scramble vanaf gele tees):
[POULE A]
Underdogs (RB/JT) - Clearing Swipers#2 (BK/VW) 3,5 - 5,5
Mission Imputtable (HB/StB) - Long Putters (JG/MV) 2,5 - 6,5
International Hazards (MD/JD) - TOERteam (EH/RvN) 5 - 4
[POULE B]
Best of Both Worlds (TK/IS) - QCap (WS/ASC) 6,5 - 2,5
Saltobar (HDB/AvV) - Weapons of Grass Destruction (LD/JM) 3 - 6
Goeiste Vrienden (JB/WK) - Les Oisillons (AB/HvdL) 6,5 - 2,5
Uitslagen competitieronde 10 (18 augustus '16, Fourball betterball vanaf blauwe tees):
[POULE A]
Underdogs (HF/IG) - TOERteam (MKH/RvN) 5,5 - 3,5
Mission Imputtable (CKW/DP) - Clearing Swipers#2 (LvS/MV) 5 - 4
International Hazards (EH/DJvP) - Long Putters (PM/DR) 4 - 5
[POULE B]
Best of Both Worlds (HvA/IS) - Les Oisillons (TCdR/AK) 2,5 - 6,5
Saltobar (HDB/PH) - QCap (WS/ASC) 3,5 - 5,5
Goeiste Vrienden (PB/PJK) - Weapons of Grass Destruction (LD/MIJ) 5,5 - 3,5
Eindstand voorronde (na 10 speelavonden):
[POULE A]
1 Mission Imputtable 10-16 (49 - 41)
2 Clearing Swipers#2 10-11 (49,5 - 40,5)
--------------------
3 Long Putters 10-11 (43,5 - 46,5)
4 Underdogs 10-9 (45 - 45)
5 International Hazards 10-7 (41,5 - 48,5)
6 TOERteam 10-5 (41,5 - 48,5) (*)
(*: TOERteam 1 matchpunt in mindering)
[POULE B]
1 Goeiste Vrienden 10-16 (54,5 - 35,5)
2 Les Oisillons 10-12 (45,5 - 44,5)
--------------------
3 Best of Both Worlds 10-11 (43 - 47)
4 QCap 10-8 (42,5 - 47,5)
5 Saltobar 10-7 (43,5 - 46,5)
6 Weapons of Grass Destruction 10-6 (41 - 49)
Uitslagen halve finales #1 (1 september '16, Fourball averageball vanaf rode tees):
{plaats 1 t/m 4}
Mission Imputtable (KS/CKW) - Les Oisillons (BB/HL) 6 - 3
Goeiste Vrienden (JB/PJK) - Clearing Swipers#2 (BK/MV) 4,5 - 4,5
{plaats 5 en 6}
Long Putters (JG/MV) - Best of Both Worlds (HvA/LS) 3 - 6
{plaats 7 en 8}
Underdogs (RB/HdP) - QCap (HP/WS) 5 - 4
{plaats 9 en 10}
International Hazards (./.) - Saltobar (./.) N/S
{plaats 11 en 12}
TOERteam (./.) - Weapons of Grass Destruction (./.) 6 - 3 (**: geen WoGD-vertegenwoordiging beschikbaar)
Uitslagen halve finales #2 (15 september '16, Australian greensome vanaf blauwe tees):
{plaats 1 t/m 4}
Mission Imputtable (KS/CKW) - Les Oisillons (PvB/AK) 3,5 - 5,5
Goeiste Vrienden (PB/JvS) - Clearing Swipers#2 (LvS/MS) 6 - 3
{plaats 5 en 6}
Long Putters (PL/DR) - Best of Both Worlds (JMM/IS) 4 - 5
{plaats 7 en 8}
Underdogs (./.) - QCap (./.) N/S
{plaats 9 en 10}
International Hazards (JD/EH) - Saltobar (HDB/Marja Bitter ai) 6 - 3
{plaats 11 en 12}
TOERteam (./.) - Weapons of Grass Destruction (./.) N/S
Uitslagen finales (29 september '16, vanaf gele tees):
[Texas scramble]
plaats 1 en 2: Mission Imputtable (SP/KS) - Goeiste Vrienden (PB/WK) 4 - 5
plaats 3 en 4: Les Oisillons (PvB/TCdR) - Clearing Swipers#2 (LvS/MS) 4,5 - 4,5
[Kansas scramble]
plaats 1 en 2: Mission Imputtable (DP/CKW) - Goeiste Vrienden (JB/JR) 6 - 3
plaats 3 en 4: Les Oisillons (AK/HL) - Clearing Swipers#2 (BK/VW) 4,5 - 4,5
==> Totaal plaats 1 en 2: Mission Imputtable - Goeiste Vrienden 10 - 8
==> Totaal plaats 3 en 4: Les Oisillons - Clearing Swipers#2 9 - 9
Eindstand competitie (na 13 speelavonden):
1 Mission Imputtable
2 Goeiste Vrienden
3/4 Les Oisillons
3/4 Clearing Swipers#2
5 Best of Both Worlds
6 Long Putters
7 Underdogs
8 QCap
9 International Hazards
10 Saltobar
11 TOERteam
12 Weapons of Grass Destruction
Na de echte start van het zomerseizoen met het openingstoernooi is afgelopen donderdag ook de stablefordcompetitie weer begonnen!
Zaterdag 2 april gingen maar liefst 61 spelers de baan in bij het Openingstoernooi!
Spanden commissieleden op 6 februari samen om de teamprijs in de gelederen te houden? In ieder geval smaakte de erwtensoep alle 27 deelnemers na afloop van 9 snertholes uitstekend...
De lijst van GCAA'ers in het bezit van een single handicap is bescheiden, maar wel groeiend....!
Per 24 april 2023 zijn het er al 9:
speler | AAB-handicap |
Michael Bentley | 5,2 |
Rob van Kuijen | 5,9 |
Sander van Hoeve | 6,1 |
Wouter van den Berg | 6,8 |
Kilian Steen | 6,9 |
Loes Schellenberg | 7,2 |
Dev Rossa | 7,8 |
Kees Bakker | 7,8 |
Jacques Kuipers | 8,1 |
Alle actuele AAB-handicaps zijn te vinden in de Handicaplijst in het Gebruikersmenu.